Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do facetow

wyuzdana czy grzeczna?

Polecane posty

Gość do facetow

wolicie kobiety wyuzdane,perwersyjne,troche zwarowane w lozku czy moze bardziej -grzeczne-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam
nooo faceci kochają dominacje koniety , jednak nie przyznają się do tego :p hehe mój szaleje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetow
no tak ale chcialam zobaczyc co bedzie przewazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do faceow
to mnie pocieszyles ,bo ostatnio spotkalam sie z inna opinia i dlatego zalozylam ten topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetow
no coz nie bardzo zaciekawil was topic ale hociaz jeden sie wypowiedzial-dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta musi wiedziec czego che i byc zdecydowana,wyobraz sobie jak ja sie kochasz i mowisz .. ze teraz tak czy siak a on ze nie bo cos tam i 100 odpowiedzi na minute:( zenada sex to zabawa i przyjemność a nie zbędna rozmowa w trakcie i stresy :) a wogole to jest taki kawal jak mąż sie pyta żony ' kochanie dlaczego lezysz jak kłoda? ' - Bo zapierdalasz jak Dzięcioł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetow
to bylo niezle,heeeeeeee no raczej ,ze sie nie rozmawia tylko dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to zależy jak lezy:D czesto wlasnie rozmawiaja albo leza sztywne jak przy paralizu:( ehh porazka.... dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetow
dobrnoc no to jest juz wogole tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna to ona moze byc poza lozkiem. w lozku wyuzdana i perwersyjna. :) ee tam nooo faceci kochają dominacje koniety , jednak nie przyznają się do tego hehe mój szaleje hehe myslisz sie, ja wole dominowac w lozku, niz byc zdominowany. nie mierz wszystkich miara swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21typ
najlepsze sa ciche spokojne a w luzku zdziry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Ja wolę te grzeczne i spokojne - lepiej mi z nimi, mimo ze sam do takich grzecznych nie naleze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze wolicie te grzeczne...bo przy wyuzdanych tracicie glowe...boicie sie ze wam cos nie wyjdzie...z tej obawy wolicie nie bzykac badz ..odezwac sie za pol roku ...hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie ULEGŁE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauczydelko a ja wam powiem ze wolicie te grzeczne...bo przy wyuzdanych tracicie glowe...boicie sie ze wam cos nie wyjdzie...z tej obawy wolicie nie bzykac badz ..odezwac sie za pol roku ...hahahahah hahahahahaha nieprawda. uogolniasz strasznie. niby jak mam te glowe stracic? jak strus, wbic w piasek? nagle mam zapomniec jak sie to robi, co do czego pasuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miauczydełko ma racje ;) Wyuzdane kobiety są tylko dla mężczyzn całkowicie panujących nad swoim ciałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×