Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laragazzaunica

Co mam zrobić z tym, że...

Polecane posty

Gość laragazzaunica

ciągle choruję! nieustannie. czasem bywa tak, że przez półtora tygodnia leżę w łóżku. mam z tym spokój przez 2,3 dni i znów to samo. nie mam alergii ani chorych zatok - sprawdzałam to już wielokrotnie. leczę się różnie. kilkakrotnie brałam antybiotyk, ale on - jak wiecie - osłabia organizm, więc takowych już nie dostaję. lekarze przepisują mi więc lekarstwa, które brałam od dawna (typu Aspirin C, Polopiryna, Gripex, Nurofen AntiGrip - oparte na tym samym składniku). katar mam prawie przez całe życie. wystarczy, że wyjdę na dwór i zawieje chłodniejszy wiatr, a już łapię jakąś infekcję. ubieram się ciepło, ale nie mogę przecież przy 25 stopniach chodzić w zimowej kurtce.;-P mam już tego dosyć, bo ludzie nie traktują mnie poważnie, kiedy ciągle jestem nieobecna z powodu choroby, a jeśli już przyjdę to z powodu ogromnego przeziębienia nie jestem zdolna do komunikacji. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laragazzaunica
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na serio może twój organizm sie przyzwyczaił do tych leków. Polecam Ci naturalna metodę. Czosnek- i tak siedzisz w domu to warto wzmocnić nim organizm. a leki odstaw na jakis czas skoro i tak nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×