Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gygyyyyy6789

nagorsze sa szefowe babyyy mówie wam!

Polecane posty

Gość gygyyyyy6789

zwłaszcza od 40-60 masakraaa moja to jest jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiejąca
mam podobnie, kobieta kolo 50 i jest straszna,wahania humoru i ciagle pretensje głównie do plci zenskiej :) ale szukam juz innej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
stare niedowartościowane rury. Moją mąż rzuci wieki temu. Zgorzkniała jędza, narzekająca, mająca wieczne pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje sa super
!!! 3 super babki, mozna pozartowac, wyrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja ma 27 lat
i we łbie jej się poprzewracało od tego "szefowania". Wredna suka, która po trupach dąży do celu. Chamska, wyniosła i niestety nikt jej w firmie nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam super szefową która ma 45 lat i jest kobietą z klasą, która jest bardzo dobra w tym co robi :) a nas traktuje normalnie, nigdy nie widziałam żeby miała humory, zawsze jest miła, wesoła i uśmiechnięta, i nawet jak coś ją wkurzy to nie wyżywa się na innych :) miałam wcześniej szefa-faceta, i to była tragedia... fochy, humory, obrażanie... jeszcze do tego zdradzał żonę... więc jak widać nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50/50 Mam dwie. Jedna (nazwie ja Szefowa Glowna) - chyba w UB zaczynala. Patologiczny przyklad jakim szefe nie nalezy byc. Typ wywolujacy nerwice u podwladnych, nieobiektywna, stronnicza, zlosliwa. Druga - Szefowa Bezposrednia - spoko kobieta. Mozna z nia wszystko zalatwic i dojsc do porozumienia, co nie oznacza, ze wszystko mozna. Poprostu - ludzki typ szefa :D Tak wiec - w odnisieniu do tematu - roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba lepsi faceci szefowie
dla kobiet podwładnych, bo baba stara widzi jakby niewiem to ze ta młodsza konkurencja , ładniejsza, młoda:) ma napewno udane życie erotyczne a ta stara rura to pozmarszczana jej mąż juz dawno zerka właśnie na te młode panny i wzrokiem je dyma :) niedowartościowane stare babsztylska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×