Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyna_19874

W jakim miesiącu najlepiej kupować alkohol???

Polecane posty

Wychodzę za mąż w sierpniu przyszłego roku. Zastanawiam się kiedy najlepiej kupić alkohol. Wiem że będziemy kupywać z hurtowni. Może po świętach będą przeceny? Doradzcie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
koniecznie kup juz teraz bo może zabraknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ale nie bób sobie jaj. Jeśli robisz duże wesele to myśl wcześniej. A to jest tylko pytanie!!! Nie mam zamiaru kupywać już teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tez miałam wesele w tym roku w sieropniu i alkohol kupowalismy 2 dni wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem z krakowa\rozumiem że salę, orkiestre i tp załatwia sie wczesniej ale alkohol nie ma sensu wczesniej kupowac no chyba ze masz gdzie trzymac to jak chcesz... mysmy nawet nie mieli gzie trzymac i prosto z hurtowni przewiźlismy do restauracji w ktorej bylo wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dziewiątym
na chrzciny będzie jak znalazł :) ps. co mądrego można odpowiedzieć na takie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu się zachowujecie, jeśli nie podoba wam się pytanie to nie odpowiadajcie, po to właśnie jest to forum, aby sobie nawzajem pomóc. Moja koleżanka kupowa alkohol rok wcześniej ze względu na cene, ale mówi że na butelkach robi się osad i nie wygląda to zbyt estetycznie. My mamy ślub w październiku i myślę, że kupimy alkohol tak z miesiąc może dwa wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my kupiliśmy w srode przed
slubem. wczesniej sensu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dziewczyno
przeceny alkoholu?? o czym Ty mówisz? :O Możesz dostać co najwyżej rabat przy kupowaniu dużej ilości- czyli sprzedadzą Ci po cenie hurtowej. Ja kupowałam tydzień wcześniej Ps. co to znaczy kupywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweeddy
Zależy jaką wódkę chcesz kupić w Makro i Selgrosie są w promocji co jakiś czas różne rodzaje alkoholi.. Jak masz koncesje to jeszcze taniej można kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co te zbedne komentarze Jezeli ktos nie ma nic madrego i rzeczowego do odpisania to po co sie udziela Sposob dowartosciowania? Przed nowym rokiem czesto w makro jest alko w dobrej cenie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtaniej jest w hurtowniach i rabaty jedynie przy kupowaniu większych ilosći a nie ze względu pory roku ;) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polecicie jakąś dobra hurtownię w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkoparty http://www.alkoparty.pl/ - maja spory wybór alkoholi, poza tym dużym plusem jest to,że oferują bezpłatny transport na terenie Krakowa. Możesz znaleźc tam wszystko: wódkę wina szampany czy inne ekskluzywne alkohole takie jak whisky czy brandy. Wydaje mi się,że ceny są podobne w każdym miesiącu. Na pewno jest taniej jeśli kupujesz wieksze ilości. Można wtedy wynegocjować sobie korzystniejszą cenę za alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×