Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poiua

Czy warto w wieku 27lat iść na kolejne studia

Polecane posty

Gość poiua

jedne już skończyłam, zapisałam się na drugie zaoczne, ale nie wiem czy to ma jeszcze sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze bigosss
a jakie studia skończyłaś i jakie planujesz (kierunki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiua
jestem wzasadzie już na wych pszedszkolnym, a skończyłam studia związane z biologią. mam mętlik w głowie, nie mogę znaleść pracy dlatego postanowiłam zmienić zawód, z drugiej strony zastanawiam sie czy nie lepsze będą podyplomowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiua
za 3 lata skończe te studia (o ile je zaczne) i co wtedy? znajdę prace? naprawdę mam porblem ze znalezieniem pracy, gydby nie to nie poszłabym na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje prywatne zdanie
jasne że ma, nie masz lat 72 tylko 27 z tymże ja byłabym już ostrożna w wyborze tzn albo wiedziałabym na bank że te studia będą mi przydatne w przyszłości( dalszego rozwoju kariery ) lub jesli to mają być studia dla poszerzania własnych zainteresowań to musiałabym mieć ustabilizowaną sytuację głownie finanasową. Bo jednak na studiowanie dla samego studiowania to już troszką za późno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbmnhmhfkj
edukacja przedszkolna to obecnie bardzo oblegany kierunek bedzie duza konkurencja po tym tez pracy nie znajdziesz! zaloz swoj interes albo zatrudnij sie jako kasjerka na jedno wyjdzie te studia nie maja sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiua
oj konkurencja będzie duża, ale dlaczego zakładac ze nie znajde pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnbgfjnhgf
ja w wieku 25 lat poszlam an pielegniarstwo ale przynajmniej wiem na 100% ze bede miala prace wychow przedszkolne najbardziej oblegany kierunek w tym roku bije rekordy popularnosci masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbmnhmhfkj
masz racje moze ci sie uda najwazniejsze to studiowac kierunek zgodny z zainteresowaniami:) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiua
w 25 to bym sie nie zastanawiala, ale 27, jak skoncze te studia bede miala 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnbgfjnhgf
ale pielegniarstwo jest tylko dziennie i bylo mi trudno sie przystosowac do 19latkow a jak skoncze bede miaal 28 tez szalu nie ma ale praca jest i jeszcze to lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cnbgfjnhgf
Masz racje prace bedziesz miec na 100% Zazdroszcze :) ja studiowalam pielegniarstwo rok, ale musialam zrezygnowac ze wzgledu na zly stan zdrowia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×