Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia 22

Mamuśki od którego miesiąca,tygodnia ciąży było Wam widać brzuszek ???

Polecane posty

Gość przyszła mamusia 22

Drogie koleżanki czy pamiętacie może od którego miesiąca,dokładniej tygodnia ciąży,Wasz brzuszek był już widoczny:)??? Ja jestem na początku 4 miesiąca,15 tydzień ciąży i w ogóle nie mam brzuszka,a dzidzia rośnie zdowo,ma już 11 cm,a brzuszka jak nie było tak nie ma,lekarz mówił,że to nie powód do strachu czy niepokoju mnie to jednak zastanawia.... Jak było u Was??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przełomie 6/7 miesiąc
I wcale mi to nie przeszkadzało. W ogóle w ciązy wyglądałam bardzo zgrabnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mamuska
mi brzuszek wyskoczył dopiero po 25tyg wcześniej wyglądał jak bym miała lekkie wzdęcia, zupełnie płaska byłam przez pierwsze 4miesiące. brzuszka dużego nie miałam w 8mies pod luźniejszymi ubraniami szło go dobrze zamaskować, do rozwiązania nic już mi się nie powiększył tylko opadł jakoś 3tyg przed porodem. w ciąży przytyłam 8kg a mała urodziła się zdrowa 51cm i 2980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusia 22
Czyli widzę że nie jestem sama z tym ,,niewidocznym brzuszkiem,, :) swoją drogą to zastanawiające,że niektórym kobietom już w 3-4 miesiącu widać ładny okrąglutki brzuszek a innym dopiero w 6/7 miesiącu:) Może ja mam to po swojej mamie bo gdy ona rodziła piersze dziecko to w ogóle nie było widać,że jest w ciąży,maleńki brzuszek i dalej zgrabna jak przed zajściem w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bylo widac
dopiero ok.24 tygodnia, wczesniej nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusia 22
nie wiem czy od budowy ciała to zalezy,być może,choć ja wcale nie jestem drobną kobietą, mam 175 cm wzrostu i ważę 70 kg,i jeszcze nic nie przytyłam odkąd jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mamuska
mi wszystko poszło w brzuszek i piersi także chuda w czasie ciązy pozostałam i do wagi sprzed powróciłam tydzien po porodzie. cała ciąża wyglądała dokładnie tak jak u mojej mamy, a ja się urodziłam niemal taka sama jak moje dziecko może to po prostu zwykł zbieg okoliczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mamuska
jeszcze przytyjesz ja do 23 tyg miałam na plusie tylko jeden dodatkowy kilogram a w 35 tyg tylko 5 przez ostatnie 4tyg doszło jeszcze 3 a w szpitalu na wstępie zostawiłam 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusia 22
tak,wiem,że jeszcze przytyję:)to dla mnie żaden powód do smutków,ja się raczej martiwe że nie tyje hehe może moja pierwsza ciąża będzie podobna do pierwszej ciąży mojej mamy,zobaczymy przy pierwszym dziecku moja mama przytuła troszeczkę,a przy ostatnim,piątym -30kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej pierwszej ciąży miałam widoczny brzuszek już na początku 3 mies.a potem urodziłam prawie 4 kilowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×