Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek24

taniec

Polecane posty

Gość
Przez takie zabawy faceci w moich oczach duuuuzo tracą... Jak tak dalej pójdzie to zostanę lesbijka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Aniołek: A dlaczego akurat faceci tracą w twoich oczach, a nie dziewczyny? Przecież na tym są dwie "tańczące" dziewczyny i tylko jeden facet. Poza tym w tle jest tam kilka rozentuzjazmowanych dziewczyn, którym najwyraźniej się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tomek24 dlatego facet że na to pozwala... w sumie dla mnie to już nie facet ale ciota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Niektórych facetów to podnieca. Przyznam, że mnie po części też. Po części, bo podnieca mnie oglądanie tego, ale nie pozwoliłbym chyba tego zrobić dziewczynie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tego nie rozumiem co podniecającego jest w poniżaniu kogoś albo robieniu mu krzywdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Ile masz Kasiu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
No widzisz, to może w twoim wieku za wcześnie jeszcze na takie eksperymenty. Nigdy pewnie nie dominowałaś w seksie, być może po prostu cię to nie podnieca. Ale ludzie są różni i warto o tym wiedzieć. Cieszę się, że potrafisz spokojnie i kulturalnie dyskutować o rzeczach, które nie są w twoim guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Każdy lubi coś innego dzięki temu jest ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Widzę, że mimo że to nie twój klimat, potrafisz rozmawiać na ten temat. Doceniam to. Zobacz jeszcze ten krótki filmik, który pewnie też nie przypadnie ci do gustu. Chciałbym jednak, abyś oceniła tą dziewczynę. Moim zdaniem jest zjawiskowa: piękna, świetnie ubrana, długie nogi, no i te szpilki. Tylko że robi rzeczy, które chyba nie do końca są w twoim guście: http://www.trampletube.com/video/637/trample

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dziewczyna niczego sobie bardzo zgrabna... A gdybym miała porównać te dwa filmiki to ten pierwszy był lepszy mniej brutalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Masz rację, że był mniej brutalny. Lubię takie piękne i ostre dziewczyny. Przyznam, że jak stanęła mu na twarzy zrobiło mi się gorąco. I to w takich szpilkach!!! Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale nigdy tego nie robiłeś ? Nie wiesz jak byś się czuł na miejscu tego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Nie robiłem tego nigdy, a raczej żadna dziewczyna mi tego nie robiła, choć może i bym się skusił. Jak ty to oceniasz tą jej akcję? Potrafiłabyś zrobić tak facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie potrafiłabym sprawiać komuś bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
A gdyby facet powiedział, że go to podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Życzę Ci więc miłego dnia i nie męczę dłużej filmikami, których nie lubisz oglądać. Dzięki za miłą konwersację! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×