Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosiozol

jaka podjac decyzjedo kobitek czerpiacych przyjemnosc z danej chwili

Polecane posty

jestem mezatka od 5 lat:) bardzo kocham swojego meza nasz zwiazek jest luzny(jak chcemy skok w bok to nie ma problemu kazde z nas moze sobie isc i sie dymnac na boczku)mialam ostatnio partnera z duzym penisem kochalam sie z nim kilka krotnie to w autku to na plazy bylo zajebiscie (chciala bym jeszcze ale dziela nas km.) on teraz zaczol ukladac sobie zycie (partner od sexu)znam jego laske chciala bym zrobic wszstko aby oni nie byli ze soba na powaznie bo onacza koniec seku z Panem wielka fujara a tak bym chciala jescze nie mam zamiaru odejsc od meza bo go kocham tylko pan wielka fujara zaspokaja wszystkie moje fantazje erotyczne a maz to taki traducjonalista a ilez mozna uprawiac sex w jeden sposob:) co myslicie zaszkodzic mu czy dac ulozyc sobie zycie a moze niech ulkada sobie zyce tylko niech dalej zaspokaja mnie tak jak to robi do tej proy?? jestem w polsce 2 razy w roku wiec chyba moze zarezerwowac te 4 cy 5 dni w roku dla mnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz po polsku
a teraz po polsku!nic nie zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tylko tyle
ze jestes chora babo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde kuzwa mac
pierdolnij sie w glowę i juz jak chcesz sie bzykac na boku to zainwestuj w jakąs agencję , gdzie" kurwami "sa faceci. I tam sie bzykaj do woli a komuś zwiazku nie rozwalaj z powodu kilku dni przyjemnosci w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HE HE HE
MASZ FAJNIE NA CHACIE ALE PODOBA MI SIE WASZ ZWIAZEK TO JEST DOBRE PUKI NIE MA DZIECI A CO JAK POJAWIA SIE DZIECI DALEJ TAK BEDZIE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia nie
Ale zajebisty związek! Twój stary musi dymać ostro na boku bo ma już dość tego nudnego seksu w jednej pozycji po bożemu -mimo ze cię kocha . hheheeh hehe Chcesz mu zaszkodzić... prawdziwa kurewka. Myślę że nie robisz tego dla urozmaicenia tylko żeby się rasowo pokurwić. Biedny chłopczyna /jeden i drugi/. Myślę, że tradycjonalizm twojego męża w żaden sposób nie usprawiedliwa twojego kurestwa kurewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek, ale tu już się wypowiedziały istoty rozumne. Jesteś popierdolona i kropka. Nie jesteś warta ani jednego zdania więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelowa kulka
jesteś mężatką i jeszcze dymasz sobie na boku za przyzwoleniem męża? :-o Ja pierdole, szok :-o Toż to jest kurwa patologiczna rodzina, że ja pierdole, masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelowa kulka
kobieto gdzie Twoje hamulce moralne? Jak możesz siebie traktować jak zwykłą szmatę, która ma męża a ciągnie ją do większego penisa? Co sobą reprezentujesz ?? "jestem mezatka od 5 lat bardzo kocham swojego meza nasz zwiazek jest luzny(jak chcemy skok w bok to nie ma problemu kazde z nas moze sobie isc i sie dymnac na boczku)" - wesołego dymania na boku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HE HE HE
zelowa kulka znowu ma zly dzien i wszystkim wsadza.zelowa kulko szmata to z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna prowo
skoro mąż taki tradycjonalista to chyba nie zgodziłby się na skoki w bok coś tu fantazjujesz założę się że topic założył jakiś erotoman gawędziarz który chce poczytać jak bluzgacie żonkę która się kurwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre
ze twierdzisz ze to prowokacja no coz ale kazdy moze myslec to co chce nic na sile pozdrawiam i koncze ten temat szkoda czasu na ludzi :) wsymie to taborety sie tu wypowiadaly bo ludze zostawili to bez kom. he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixiepiczes
"HE HE HE" - to Ty zosiozol ? :P "wsymie to taborety sie tu wypowiadaly bo ludze zostawili to bez kom. he he he " - przecież połowę komentarzy to Ty sama tu napisałaś i to pod różnymi nickami, żałosne :-o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HE HE HE
nie wiem co Ci doradzić, bo sama pracuję w burdelu i się puszczam na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgdh
Ok, moja odpowiedź jest taka: niech sobie układa życie jak chce, przecież z Toba i tak się nie zwiąże nie rób nic szkód w jego zyciu możesz tylko ewetnualnie zapytać czy ma ochotę kontynuować waszą znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×