Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nosferatu85

Ech ta praca i płaca

Polecane posty

Gość Nosferatu85

Mam pytanie jestem studentem 3 roku, i pisze prace dyplomową, czy w ogóle mam szanse załapać jakąś prace dorywczą, jeżeli tak to gdzie szukać? Jakie firmy szukają studentów? Ma ktoś jakieś doświadczenie, no bo ja jestem zielony, znam sie mniej więcej na pozycjonowaniu stron www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagegea
a to zalezy czy potrafisz dobrze pozycjonowac. umiesz wypozyjonowac strone aby sie znajdowala na pierwszej stronie w google ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie robiłem tego sam, ale wiem że trzeba dobrac odpowednie słowa kluczowe, tak by jak najmniej płacić za kliknięcie a reklama była wyświetlana jak najwyżej. Ale szczerze przyznam że moje próby był dość udane. Tylko kolesie słabo stali i reklama leciała z przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poraz pierwszy znajduje się w takiej sytuacji, dorabiałem w firmie która zajmowała się pozycjonowanie i tworzeniem stron internetowych. Ale pisze jestem zielony na rynkach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnrnh
studentów szukają na produkcje , do Mc Donalda , KFC, oraz na staż do biura plus akwizycja i telemarketing. szukaj w necie albo biura posrednictwa pracy np Work Service

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O energiczna mnie znalazła :) słuchaj numer gg nadal masz ten sam? Widzisz trochę biedą zawiało i orientuje się w rynkach zatrudnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnrnh
dzięki że zauważyłeś jak się produkuje by ci doradzic :-P ach ta niewdzięczność ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może warto zacząć od...
Joe Vitale, który na żywo opowie Ci o tym, jak Prawo Przyciągania działa w jego życiu, na czym polega i jak może zadziałać także w Twoim, tak oto streścił je w bijącym rekordy popularności na całym świecie filmie "Sekret": Możecie mieć, robić lub być, kimkolwiek... chcecie. Joe Vitale Tylko dzisiaj i jutro ( 6 i 7 października) cena szkolenia > Dr Joe Vitale i sekrety "Sekretu" w Warszawie > http://zlotemysli.vitale.pl/gpod,1/ jest niższa o 700 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×