Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gryzzelda

który śpiworek do wózka?

Polecane posty

Gość saleminka8
moja koleżanka ma ten z 2 linku i prała normalnie w pralce i nic się nie stało,byle nie w 60st :P tylko p.40st :) ten 1 myślę,że też spokojnie można prać,ja mam poduszki z tej owczej wełny i piore je w pralce,wiadomo po czasie zrobi się troche inny,ale przecież śpiworek nie będziesz używać latami a jedynie przez kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wallaboo nadaje się do każdego
wózka. Do GT Safari też. To jest śpiworek uniwersalny. Saleminka, no śpiworka to raczej nie kupuje się na jedną zimę i nie wyrzuca przed następną, jak ktoś ma maleńkie dzieci, dla których nie jest to ostatnia zima w wózku. Gryzzelda, może zaryzykuj te tanie jeśli chcesz i pierz w cyklu "pranie ręczne", jeśli masz taki w pralce, a plamy ewentualne wywabiaj Vanishem albo innym odplamiaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby uniwersalny, ale w moim wózku nie da się tak ładnie zawinąć go dookoła (no nie wiem, jak to wyjaśnić) myślę i myślę i coraz bardziej skłaniam się ku porządnym kombinezonom i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa już wiem o co ci chodzi
:) Bo na siedzisku Bugaboo był nałożony na krawędź oparcia? Tak? :) Jeśli o to chodzi, to nie ma problemu, bo one nie muszą być nakładane na oparcia we wszystkich modelach wózków, bo naturalnie nie we wszystkich się da (niektóre mają albo zintegrowane budki, albo tkaninę łączącą boki wózka bezpośrednio ze stelażem). Wallaboo można położyć na siedzisko zwyczajnie, jak każdy inny i przeciągnąć przez niego pasy. To wszystko. Zbiera ostatnio sporo pochwał, więc myślę że warto give it a go. ;) Dochodzi tylko kwestia finansowa, bo może być problemowa... Wallaboo niestety sobie kosztuje. (Chociaż zawsze będzie można go później odsprzedać i to za całkiem dobre pieniądze.) Jeśli znajdziesz chwilkę i będziesz chciała poczytać o nim więcej, to podaję link do ich str. int.: http://www.wallaboo.nl/en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wallaboo footmuff
Made of wonderfully soft Wallaboo suede this elegant line of footmuffs has been designed to fit every stroller and is the perfect solution for keeping your baby warm and snug through whatever weather comes your way. Using this footmuff will keep your stroller clean and stain free. Suitable for kids up to 3 years. * Made of windbreaking and soft microfiber suéde * Ride & play pocket for small hands and favarourite toys * Converts into a lightweight seat liner * Two zippers that run the length of each side for easy temperature control * Soft lining for comfortable sleeping or relaxed sitting * 7 openings for all 3- and 5-point harness systems * Machine washable * Measures 48 cm by 100 cm (19 inch * 40 inch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzisz w powyższym opisie
możne mieś wiele zastosowań, bo można go przerobić na samą wyściółkę na siedzisko, można go bezpiecznie prać w pralce i przede wszystkim jest DŁUGI, a to bardzo ważne bo nie będziesz musiała kupować następnych jak dzieciaki będą w wieku przedszkolnym i przesiądziecie się do spacerówek parasolek. :) Kurczę, myślę że warto wydać troszkę więcej kasy, mieć super wygodną i dobrej jakości rzecz, a potem opchnąć komuś na Allegro albo Finn za 70-80% pierwotnej wartości. Ale oczywiście zr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale oczywiście zrobisz jak
zechcesz ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A i przepraszam za literówki
pisałam w pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllkuszka
Super sa te śpiworki z babymama Juz wole własnie wydać troszkę wiecej, ale mam pewnośc ze jest to doskonały śpiworek, idealny dla mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiworkowa mama
odświeżę trochę temat :) chcę kupić śpiworek do wózka ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Jakie wypełnienie? Który jest dobry? będę wdzięczna za poradę bo tego jest strasznie dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinikn
ja mam mala wersje mucki....dziecko jest jeszcze w gondoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy
rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiworkowa mama
już tuż tuż :) ponoć za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon chance
ja jakikolwiek miałam śpiworek to miałam z womaru. począwszy od becika, kocyków po śpiwór na zimową porę. możesz sobie przejrzeć ich ofertę bo robią bardzo fajne, ładne rzeczy i cenowo też dobrze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiworkowa mama
no fajnie popatrzę sobie.a ze śpiworków takich grubszych to który jest dobry? żeby był też oddychający i mały się nie upocił, ale też zeby mu zimno nie było. strasznie się tego boję że nie będę wiedziała czy mu ciepło czy zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiworkowa mama
kinikn i bon chance dziękuję za podpowiedzi. poszperam sobie na necie i coś w końcu muszę wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiworkowa mama
śpiwór i nie tylko już jest w domu :) trochę rzeczy przy okazji kupiliśmy, z womaru. Pięknie się prezentują. Niedługo bąbel przyjdzie na świat,więc wszystko wypróbujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×