Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa789

wasz ulubiony płyn do płukania tkanin

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa789

mój ostatnio -silan fresh winter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapik
a ja ostatnio kupiłam lenor z tej nowej serii z perfumami i jak rozwiesiłam pranie na wszystkich grzejnikach to w całym domu pachniało, a po za tym wyprałam sobie w nim kurtkę w której codzinnie chodzę jakiś tydzień z hakiem temu i nadal czuję zapach płynu. polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiś ponad 10 lat używałam niebieskiego Lenora. Jakiś czas temu zmienili butelki i zmienili niestety ich zapach. Nie ma n nic wspólnego z klasycznym zapachem Lenora. Wąchałam w sklepie jednocześnie naszego Lenora i niemieckiego i niemiecki cały czas ma super zapach. Przerzuciłam się jednak teraz na filoetowy Softlan i jest niesamowity jak dla mnie. Długo pachnie. Ciekawe kiedy dotrą do nas też chusteczki Lenor, które wsadza się pomiedzy bieliznę i do suszarek. Naprawdę ładnie pachnie w szafach bo są trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panek125
różowy lenor górą www.platne-ankiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaa789
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stworzenie boże
Ja od kilku lat stosuję fioletowy Silan z serii Aroma z lawendą i wanilią. Ubrania są naprawdę miękkie natomiast zapach utrzymuje się bardzo długo. Zapach jest przyjemny i już wiele razy ktoś pytał czym tak ładnie pachnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak.........
silan i tylko silan:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaa21
a ten płyn sie wlewa do ostatniego płukania czy jak? nie robią sie plamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiejcie się ze mnie
ale ostatnio odkryłam płyn w Lidlu - Dal via, za 5 zł 5 l - ale tylko niebieski. Biały też ładnie pachnie, ale jest nietrwały. Efekty - jak po silanie, no i ten zapach! W całej szafie pachnie, natomiast ie jest jakiś drażniący i przy noszeniu ciuchow w ogóle nie przeszkadza. W każdym razie teraz będzie moim ulubionym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylacznie softlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja am poowim
lenor fioletowy, softlan niebieski a teraz akurat mam niemiecki lenor zielony- zupelnie inaczej pachnie niz tn nasz polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×