Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gguniaa

KOLCZYKI PAULINY FEBO d !!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny, czy nie wie ktoras z Was gdzie mozna kupić te kolczyki, które ostatnio nosi Paulin aFebo w serialu Brzydula ?? Strasznie sie w nich zakochalam i bardzo chciałabym je mieć a na allegro nie moge znaleźć nic podobnego :/ Bardzo proszę o podpowiedź :) Z gory dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajuri84
cześć Również poszukuję od dłuższego czasu takie kolczyki jakie miała na sobie Paulina Febo z "brzyduli" np z odcinka 143...Takie duuuuuże,kryształowe ,zasłaniające kawałeczek uszka! pomocy! Ktoś wie gdzie można takie dostać? co to za marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Febo
Są one projektu samego Pshemko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajuri06
Poważnie pytam...jak je zdobyć? gdzie kupić? gdzie znalezsc?...muszę je miec!!!pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet Homeeee
One są chyba z Aparta, podobnie jak bizuteria całej żeńskiej obsady:) Apart jest sponsorem serialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajuri06
...sprawdzałam strony Aparta-pudło :( nie znalazłam nawet nic podobnego...:( SZUKAM DALEJ S.O.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak one wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajuri06
Duże,chyba grafitowe...w każdym razie ciemnego koloru...Z wiszącym diamentem...a górna część kolczyka zasłania lekko dolna część ucha...PIĘKNE! MOGĘ WYSŁAĆ ZDJECIE NA MAILA JEŚLI KTOS MA POMYSŁ JAK MI POMÓC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×