Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie...

Czy lubicie seks analny i dlaczego??do kobiet i meżczyzn

Polecane posty

Gość ja bym nie chcial kobiety
ktorej juz ktos cos do tylka wkladal. taka mnie brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1986
Uwielbiam tą formę seksu. Kiedyś się bardzo bałam i krępowałam, ale mój mąż jest rewelacyjny w te klocki i szybciutko dałam się namówić. A druga rzecz która przemawia na korzyść takiego bzykanka to taka, że prawie wszyscy mężczyźni o tym mażą i lepiej żebyśmy to my spełniały ich fantazje erotyczne niż inne kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy dokladnie sie wyproznic przed sexem, umyc i kupic dobry nawilzacz i mozna jechac w d*pcie. Oczywiscie na poczatku powoli a pozniej mozna juz ostro jak sie d*pcia rozluzni. Ja tak robie z moja partnerka od kilku lat i nigdy zadnych problemow nie bylo i nie ma. A jest mega przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubimy,bo to zupełnie inny rodzaj doznań jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxxymalna1
Seks analny jest przyjemny ale z odpowiednim nawilżeniem rzecz jasna. Ja kupuję żele analne na http://sexish.pl/ i jestem z nich zadowolona. Polecam stronkę bo szybka dostawa a produkty nie są wcale drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem jesteśmy ze sobą 17 lat ,na początku znajomości i przez wiele lat uprawialiśmy tylko klasyczny sex ,od niedawna dojrzeliśmy do tej decyzji i uprawiamy sex analny i oralny .Kupiłam super żel intymny zapachowy i nie możemy się doczekać każdej spędzonej razem chwili w łóżku.Teraz sex analny jest częścią naszych igraszek ,urozmaiceniem a już nie mówiąc że samą rozkoszą i eksplozją orgazmów jest sex oralny bez którego teraz nie wyobrażam sobie każdego stosunku sexualnego .Sama przyjemność po cóż się żyje,jak sobie przypomnę ile mnie ominęło podczas zwykłego nudnego klasycznego sexu.A do dziewczyn które piszą że im ból to zadaje to trzeba się rozluźnić ,nasmarować się ostro żelem i trochę życia do sfery intymnej wnieść a nie sama rutyna ,trzeba facetowi zaproponować coś fajnego bo później się dziwić że faceci kochanki szukają.Ja codziennie wysyłam mężowi na dzień dobry mmsa z gołymi piersiami i od razu mu staje i nie może się doczekać sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja lubi jaak ja biore od tylu przyciskam do siebie i jeszcze lekko podduszam. Lekka dominacja. Przez seks klasyczny dochodzila tylko podczas stymulacji lechtaczki a przy analnym dochodzi podczas zwyklej penetracji czasami kilka razy. Raz sie nawet posiusiala ale grzalem dalej :). W dzien analu.. pasuje nie objadac sie jak swinia i podmyc dokladnie wyproznienie na 2 h przed stosunkiem obowiazkowo inaczej zobaczycie nutelle xD Lewatywa nie jest konieczna. Poza tym ciasno jest nie do porownania z cipkami. 1 anal koboeta na boku w tzw. Pozycji bezpiecznej w miare doswiadczenia to juz dowolnie. Unikajcie z pupy do cipki latwo dochodzi do zakazen. Potem kapiel dla obydwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×