Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie...

Czy lubicie seks analny i dlaczego??do kobiet i meżczyzn

Polecane posty

sex ma dawac radosc a nie ograniczac, wazne zeby osoby zainteresowane miały podobna wizje :D opinia publiczna jest zbedna. Ja np. lubie opowiadac w trakcie jak mozna to zrobic w 3 badz 4. Pewnie zaraz bedzie jazda ale wole realizowac swoje fantazje z moim partnerem i robic co nam obojgu sie podoba niz trwac w związku " platonicznym" w ktorym kazdy po cichu sie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conflux Uwielbiam kafeteryjne zaszufladkowania :D I w ogóle nie wchodzisz do czyjejś sypialni pisząc to co napisałaś. czy ciężko zrozumieć że nie każda lubi być bita przez swojego faceta? czy tylko taka co pozwala na to jest dobrą kochanką i nie będzie zdradzona? czy warto za cenę pozornej harmonii w łóżku pozwolić się bić? Czy masz pewność, że NIGDY facet się nie zapomni i nie przyłoży ci jak go wkurzysz bo w końcu ma na to twoją zgodę? Czy to że nie zgadzam się na to by bił mnie po twarzy znaczy że mam mniejsza fantazję od ciebie? nie sądzę A tobie życzę żeby twój mężczyzna nigdy nie stracił do ciebie szacunku pomimo że ty go dla samej siebie już nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojoj
Ja się nie zdecyduję, bo wiem, że ból byłby silniejszy niż jakakolwiek przyjemność. Poza tym mam to miejsce problemowe, wobec tego nie wyobrażam sobie takiego seksu. No sory, dupa jest do innych rzeczy stworzona, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedzę was i wasze myśli, i od razu napiszę ze mam dużą fantazję i każdy partner był zachwycony tym co i jak robię, pomimo że jak pewnie sądzicie jestem zacofana, tylko że akurat wasza opinia mi lotto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ostatnio rewelacyjnie mnie zwiazał poniewaz uwielbiam sie wyrywac :). łapki pod kolana i mocno paskiem. Na koncu zapytał " cooo podobalo sie mojej kochanej dupeczce..." , retoryczne oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chinka Czikuczikulinka - zachwycony kazdy wyrwany na targu w wąchocku :). Bawisz mnie :) Mezczyzna policzkuje w sypialni dlatego ze potrafi czytac kobiete i wie czego ona potrzebuje, nie dlatego ze jest agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Nie wiem czemu twierdzisz ze nie mam do siebie szacunku... myślę, ze Ty pierwsza zaszufladkowałaś mnie, tym co napisałaś na pierwszej stronie. posłuchaj, przecież seks jest sprawą naprawdę indywidualną. Nie ma tu miejsca na "takie coś powinny robic kobiety około 30" albo coś w tym stylu. Seks ma dawać radość, spełnienie. jeśli sie,spełniasz, cieszę się. Nie lubisz byc bita, to dobrze. Ale nie krytykuj mnie za to, ze lubie na ostro, bo to jest moja prywatna sprawa, nie? pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia bawisz mnie
życie pokaże, która z was mądrale ma rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Może wszystkie mamy racje? I życie każdej z nas będzie świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie napisałam, że ne lubię na ostro, tylko bicie przekracza moje wyobrażenie, lubię dominującego mężczyznę ale nie brutalnego moj partner wie czego pragnę i daje mi to a ja jemu, ale wiem że nawet jakbym go poprosiła żeby mnie spoliczkował nie zrobiłby tego co do uwagi o targu w wąchocku, nie skomentuję w końcu tylko pewnie tylko tam robisz zakupy i tylko to miejsce znasz i nie sądzę żeby wszyscy moi byli się mylili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Jestem w stanie zrozumieć ze przekracza to twoje granice ;) mówiłam już ze to fetysz ostrości :D naprawdę tu nie chodzi o to zeby każdego zjechać kto inaczej myśli, tylko wymienić sie poglądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie zdanie chinko pokazuje jak bardzo w to wątpisz. Nie musisz byc policzkowana zeby miec fajny sex ale zrozum ze sa kobiety ktore to podnieca co nie znaczy ze sa bite za zbyt słoną zupe :D. Fakt ze Twoj facet by tego nie zrobił srednio o nim swiadczy, moj były mąż tez nie chciał ale był konserwa na maxa, takie jego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
heja, ja jak sie upije to mam skołonności biseksulane delikatne, więc wszystko sie moze zdarzyć!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem kazda kobieta jest bi a dzielimy sie na te ktore juz o tym wiedza i te ktore sie dopiero zorientują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty uważasz, że nie najlepiej to świadczy a ja wręcz przeciwnie jesteś jak ja 83 i już po rozwodzie? to z kolei o tobie nie najlepiej świadczy no i nie sądzę, żeby celnym określeniem było nazywanie mojego partnera konserwatywnym, tylko dlatego że akurat po twarzy mnie nie bije? zabawne rozumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj ze zrozumieniem, pomaga. Konserwa dlatego ze poproszony o cos takiego nie zgodzi sioe co sama napisałas. Oki nie wnikam. Co do rozwodu to nie oceniaj bo wierze ze na moim miejscu spierdoliłabys za granice gdyby ktos zgotował Ci taki los. Jesli kiedys napisze o moim małzenstwie bedziesz miała prawo oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
dzewuchy, przestańcie już! zaakceptujcie to, ze każda ma inny seksualny temperament i tyle, nie jeździjcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie kwestia temperamentu, bo mam taki sam jak wy, tylko akurat bicia po twarzy nie akceptuję- ot cała filozofia nie wiem co bym zrobiła, wiem za to na pewno że w kwestii małżeństwa nie postąpiłabym pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Chinka, wybacz, ale jeśli nie akceptujesz policzków, to już masz coś innego w temperamencie niż my ;) nie znaczy gorszego!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w kwestii małzenstwa postapiłam pochopnie, przyznaje. Kilka lat razem ale kazdy w innym miescie, Panu X zalezało na zamieszkaniu razem na zadupiu w ktorym robił karierke, nie zgodziłam sie wiec sie rozstalismy na 4 miesiace. Po tym czasie niby zrozumiał ja juz nie brałam tabletek on przed wytryskiem zdjął gume. Jeden raz i udało mu sie. Kiedy sie dowiedziałam beksa na maxa, studia konczyłam zaocznie, zgodziłam sie na małzenstwo a nie musiałam.Moja wina bo pozniej zaczeła sie jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×