Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmeczony uuuuu

wezwanie na rozprawę

Polecane posty

Gość Zmeczony uuuuu

Mam pytanie i proszę o odpowiedź. W sytuacji kiedy wniosłem sprawę o rozwód z winy żony, odbyło się już kilka spraw, ale mam dość i czy jak dostane wezwanie na kolejna rozprawę i się nie zgłoszę to co bedzie? Bedzie jakaś kara? - Mam poprostu dosyć łażenia po sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej zmęczyłes się
bidulek... a myslałes, że jak złożysz z winy żony to pani sędzia cie po głowie pogłaska, na żonę nakrzyczy a tobie jeszcze da lizaka na odchodne? :o żenada... chciałeś spokojnego i szybkiego rozwodu to było sie rozwieźć poprostu, bez orzekania o winie dostałbyś na jednej sprawie, ale tobie nie zależało na rozwodzie tylko na udowadnianiu winy! ty chciałes wywlekac brudy, prac je na forum, mieszać w to obcych ludzi, powoływac świadków - tak wygląda własnie rozwód z orzekaniem najczęściej no to walcz, zakasaj rekawy i bij sie, nieudaczniku! a potem koniecznie weź w ramki wyrok sądu, zaznacz markerem że z "winy żony" i powieś na ścianie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej zmęczyłes się
ale ja jestem debilka , prezepraszam za wypowiedz poprostu zrzera mnie zazdrosc ze mezowi po rozwodzie sie ułozyło a mi nie u musze teraz komus dokuczac, wybaczcie ale juz taka jeste,m podla suk...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda....
zmeczony tu niczego sie nie dowiesz bo same podłe byłe zony tu siedza, wiec one ci nie doradza bo same truja zycie byłym... ta powyzej daje tu przykład jakie podłe moga byc byle zony... po trupach do celu ale jak facet chce sprawiedliwosci to juz jest skazany .... przez byla zone na jad i trucizne z jej geby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannnnnnnnn
nie poddawaj sie teraz to najgorsze co mozesz zrobic chyba ze bedziesz miał usprawiedliwienie tłumaczace twoja nieobecnosc..... nie daj suc..e miec przyjemnosci dokoncz do konca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie orietuje sie w rodzinnym a
to zalezy czy na wezwaniu pisze stawiennictwo obowiązkowe jezeli tak to musisz byc jezeli nie to nie musisz :P adwokata masz? jak tak to tylko on w twoim imieniu moze przychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie orietuje sie w rodzinnym a
no i jest druga strona jak cie nie bedzie to kto cie bedzie bronił ,nieobecni nie maja prawa głosu :P musisz jeszcze wytrzymac :P a i pamietaj ze my baby trzymamy sie raze m w takich sytuacjach i jezeli sedzina baba to masz przechlapane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmeczony uuuuu
Myslicie że ma to znaczenie czy przewodniczy sprawie kobieta czy mężczyzna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeee
Jak kobieta wnosi pozew, to większość krzyczy: Z ORZEKANIEM O WINIE. Jak mąż wnosi, bo większość krzyczy: PO CO ORZEKANIE O WINIE. Zastanówcie się nad swoją dwulicowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×