Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość peggi321

Jaki mam kupić router ?

Polecane posty

Nie wszystkie sklepy wciskają jakiś bubel za 500 zł. Wystarczy mieć sklep zaufany, gdzie masz pewność, że cię na pewno nikt cię nie oszuka. Jak na przykład wyżej wymieniony sklep wasserman.pl. I ceny za dobre routery też są niezłe. Mogę powiedzieć, że te routery warte są swojej ceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie sklepy wciskają jakiś bubel za 500 zł. Wystarczy mieć sklep zaufany, gdzie masz pewność, że cię na pewno nikt cię nie oszuka. Jak na przykład wyżej wymieniony sklep wasserman.pl. I ceny za dobre routery też są niezłe. Mogę powiedzieć, że te routery warte są swojej ceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasserman.pl ma taniej niż
allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasserman.pl ma taniej niż
allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacpers
Dowolny model Netgear w budżecie jaki macie. Będzie w porządku. Też próbowałem doświadczeń z różnymi, cudownymi rozwiązaniami. Zawsze wynikały z tego wyłącznie problemy. Szkoda zdrowa. Netgeary są najstabilniejsze ze wszystkich routerów jakie przerabialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już kwestia budżetu. Im lepszy, tym lepsze parametry, ale jeśli chodzi o konkretne marki to doradzam Netgear. Głównie chodzi o stabilność i niezawodność. Nie wnikam w to, jaki model - testowaliśmy ich naprawdę wiele i żaden nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam od lat Netgeary, tylko zmieniam co 2-3 lata model, żeby był odpowiedni pod aktualną prędkość sieci. Akurat na tym punkcie mam fioła i pilnuję cały czas osiągów. U nas z netu korzysta wiele osób, wiele urządzeń, więc tym bardziej zależy mi na dobrych wynikach połączenia z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesme
Np. Netgear Netgear R7000, ale w każdym przypadku decydujący jest po prostu budżet. Im lepszy sprzęt wybierzesz, tym lepsze będziecie mieć osiągi - szczególnie chodzi o szybkość działania netu i jego zasięg. Ogólnie z tą wersją rozwiązania na pewno nie będziecie mieć żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie Netgear R7000 jest świetny ale nie wiem czy aż taki sprzęt jest potrzebny, poza tym dużo więcej kosztuje. Ja bym też polecił Ci trochę więcej dorzucić ale nie aż tyle i wziąć ten model https://www.al.to/p/255388-router-netgear-r6400-1750mb-s-a-b-g-n-ac-2xusb.html sieć jest naprawdę szybka, jest łatwy w obsłudze, zasięg wi-fi jest naprawdę imponujący, nie ma problemów jak łączy się kilka osób na raz. Do tego ma masę zabezpieczeń wiec nie trzeba się martwić, że ktoś nam będzie kradł internet. Tak więc zdecydowanie polecam Netgear R6400 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R6400 od Netgear. Idealny pod duży dom, dwa porty USB, bardzo dobre osiągi pod względem transferu i zasięgu. Realnie po prostu wyciągniecie maxa ze swojego łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z naprawdę mocnych modeli polecam R7000 od Netgear - budżetowo wygląda przyzwoicie, ale już pod względem parametrów zdecydowanie powala, tak więc akurat ten sprzęcik wszystkim polecam. Ma wiele plusów, ale chyba tym największym są jego ogólne osiągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry Dystrybutor sprzętu sieciowego https://www.wisp.pl/ gdyby ktoś potrzebował. Dobry router na wagę złota, my mamy TP-LINK, znajduje się również u wymienionego wyżej, dystrybutora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Netgear Nighthawk, ewentualnie coś z serii D. Są to dosyć kosztowne routery, ale przynajmniej te parametry będą porządne i osiągi zadowalajace. Wystarczy na porządny dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeferson

Netgear r6400 też jest wystarczający. Tzn. nawet tutaj trzeba wydać ponad  4 stówki.

A czy ma sens płacenie więcej pod domowe potrzeby?

Moim zdaniem średnio. Ale to każdy robi tak, jak uważa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedne

A jakaś starsza wersja Netgeara? Mam 100 Mb/s i 150 zł budżetu na router.

Musi mieć USB, no i musi być dwuzakresowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denkow

W sumie to pod takie oczekiwania dowolny ci wystarczy. Oni mają stabilne te sprzęty. Nie ma znaczenia, który wybierzesz model. Każdy powinien solidnie działać. A zresztą... kupujesz przecież sprzęt na gwarancji, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×