Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile można zjeść

Ile gorących posiłków?

Polecane posty

Gość ile można zjeść

Mam następujące pytanie: czy jest sens zamawiać pakiet, w którym jest 4 lub 5 gorących posiłków dodatkowo oprócz obiadu? Jeżeli jest obiad z deserem, wędliny, sałatki, chłopski stół i do tego jeszcze 3 ciepłe dania to i tak już niewiele osób jest w stanie spróbować wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas razem z obiadem skladajacym sie z dwoch dan po dwa rodzaje do wyboru bylo jeszcze 4 cieple danie plus wiejski stol, rozne salatki,wedliny ryby itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile można zjeść
i jak oceniasz, nie było za dużo? Bo my się właśnie zastanawiamy, czy wziąć opcję z 3 dodatkowymi ciepłymi posiłkami czy z 4...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci cos tam zostalo bo wiadomo ze nie kazdy zje wszystko z tym ze my mielismy wesele robione na sali ze swoimi kucharkami i jak podawalismy liczbe gosci to liczylam lacznie z dziecmi no i bylo na nich szykowane jak na doroslych tzn ilosc produktow jaka mielismy kupic a mielismy ich z 20 wiec to samo z nich duzo zostalo..no i powiem Ci wiecej zostalo wedlin bo to malo kto rusza kazdy woli zjesc jednak cieply posilek niz kanapke z wedlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaagacka
moim zdaniem zalezy czy wesele latem czy zima i o ktorej sie zaczyna. my mielismy 4 cieple posilki, wesle trwalo od 6 do 6, duzo zostalo, wiec moze i 3 by wystarczyly. wesele bylo latem, wydaje mi sie, ze zima/jesienia wiecej sie zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas byl obiad
potem jedno cieple danie(szaszłyki i cos jeszcze z pieczonymi ziemniakami), potem drugie ciepłe danie(pieczona szynka w calości) i juz tylko kolo 12 barszczyk. wesele od 18 do prawie 6 rano. do tego sporo przystawek, zimne pieczenie, ryby, salatki. po weselu ludzie mowil, ze bylo swietnie, jedzenie pyszne, ale za duzo i za czesto posilki bo nie mieli czasu jesc bo chcieli się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bylo 6 dan cieplych 1 zupa (rosół lub krem z brokuła z groszkiem ptysiowym i żóltym serem) 2 Kieszonki schabowe z pieczarkami +ziemniaki + surówka 3 Dewolaje + ryz z sosem slodko-kwasnym 4 szaszlyki z frytkami 5 Zrazy (mięsko wieprzowe w srodku mięsko mielone z marchewką) + pieczone ziemniaki + surówka 6 barszczyk z pasztecikami wczesniej chcialam zrezygnowac z jednego cieplego dania a bylo akurat nawet jakby bylo jedne wiecej to wcale nie byloby za duzo zostalo troche ale to tylko dlateg0o ze 6 miejsc bylo pustych a jedzonko bylo przepyszne ja jako panna mloda sprobowalam wszystkiego po troszku (pol kieszonki schabowej, pol dewolaja troszke ryzu, jednego szaszlyka, calego zraza-byly najlepsze i ziemniaczki pieczone) oprocz ostatniego bo poprostu nie lubie do tego byl wiejski stol który w sumie sie nie sprawdzil bo 85% jedzenia na nim zostalo, ale to by6l wymysl tesciowej i ona sama kupowala jedzenie na ten stol jedzenia na stolach (salatki, miesa, wedliny, roladki z lososia i duzo duzo innych rzeczy na zimno) duzo poszlo w miejscach ggdzie siedzialo sporo mezczyzn mocno:P pijących u nas na stole w sumie nic z tych rzeczy nie bylo nawet ruszone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile można zjeść
No właśnie... może gdyby było o 1 ciepłe danie mniej, to wiejski stół i zimne przekąski cieszyły by się większym wzięciem.. ja bardzo nie lubię, jak się jedzenie marnuje, tak zostałam wychowana, a jak byłam ostatnio na weselu, to dgy roznosili jakieś mięsko z ryżem koło 11 to większość osób rezygnowała, bo była przejedzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlaśnie te cieple dania cieszyly sie duzym zainteresowaniem u nas porcje nie byly zbyt duze, ja jako PM sama stwierdzilam ze gdybym wiedziala to zrezygnowalabym z kilku zimnych przekąsek na rzecz jeszcze jednego dania cieplego bo te ludzie jedli naprawe z ochotą ja sama wolalam cos cieplego przekąsic niż te zimne przekąski jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile można zjeść
Hmm... może masz rację... niestety u mnie nie można takiej zamiany dokonać... żeby był 1 ciepły posiłek więcej trzeba wybrać droższą ofertę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka222345
u mnie bylo wsumie 7 cieplych posiłkow ludzie nie narzekali placilam 100 zl od osoby myslalam ze bedzie bardzo malo jedzenia ale byla masa firma sie dobrze sprawowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas był obiad dwudaniowy
na początku czyli ok. 19, a potem 3 ciepłe posiłki. Oprócz tego mnóstwo zimnych przystawek na stołach. Wesele do 6 rano - zostało sporo tych zimnych, ale kilka razy były donoszone na stoły, więc nie wiem ile oni tego narobili w tej knajpie. Ale to co się dało zabraliśmy na poprawiny w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×