Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Iza*.

Jakiej firmy obuwie polecacie ?

Polecane posty

Gość Iza*.
Miyuki wklej linka.... :-) proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
firma Sagan ma bardzo dobrej jakości buty, no i oczywiście bardzo ładne :) niedawno na eobuwie.com.pl kupiłam sobie drugą parę kozaków tej firmy, wyglądają tak: http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-16648-SAGAN-1335-CZARNY.html pomijając fakt, że są prześliczne to wiem, że rzucę je w kąt dlatego, że mi się znudzą, a nie dlatego, że się rozsypią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja noszę ... red indian np..... a to tego np fajne spodnie lub płaszyk np gattaactive :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty Sagan są trwałe i
rzadko są reklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryłko Ryłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanciasta
ALDO co o nich sądzicie? Kto miał? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanciasta
Aldo up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanciasta
Aldo Aldo... Odezwij się kto miał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie o butach
firmy HEGOS? Ja najwiecej butow mam z Venezi i jeszcze nigdy zadnych nie reklamowalam.Z reguly sa porzadnie wykonane czego nie moge powiedziec o Kazarze,w ktorym kupilam b uty i klej z bokow wychodził,bylyniestarannie wykonane a w dodatku jeden szerszy od drugiego,I wcale nie byly tanie ok.250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
clara barson - szajs i strasznie śmierdzą po nich nogi :O jenifer/jenifer?? tez szajs!!! W ccc i daichmanie to tandeta ale się cenią :D Sama mam problem bo szukam jakichś butów do chodzenia w pracy. Macie jakieś propozycje?? W czym wy chodzicie w pracy - no bo chyba nie siedzicie 8 godzin w kozaczkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja zawsze kupuję sobie buciki od kazara i jestem zadowolona. Zawsze kupuję ich buty i jestem zadowolona, głównie ze względu na wzornictwo jestem fanką tej firmy. Mają zawsze dość modne fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nabita w butelkę
NIE POLECAM CLARY BARSON - SZAJS ,SZAJS. Ja i córka miałyśmy kozaki tej firmy , po półtorej miesiąca już rozklejają się ,dziurawią . Nie nadają się do chodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co mi wiadomo
clara barson to buty "plastikowe" więc czego się po nich spodziewacie? za 60 zł chcecie luksusów? Ja zadowolona jestem z Ryłko, Lasocki też jest godny polecenia. Buty z Wenezii też użytkuję już kilka sezonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcin
TYLKO NIE KAZAR!!!!!! Beznadziejny sklep!!! Kupiłam cudne błękitne czółenka na koturnie. Po około 3 miesiącach, pękło coś w podeszwie pod wkładką. W miejscu pęknięcia odkleiła się wkładka i spod spodu zaczął wystawać maleńki kawałek plastikowej wyściółki. Podczas noszenia ten drobiazg potwornie zranił mi stopę. Zaniosłam but do reklamacji, pani przyjęła bez mrugnięcia okiem. Po 3 tygodniach dostałam sms'a, że mam odebrać. Odebrałam, ale zdziwiło mnie, że buty wyglądają gorzej niż kiedy je oddałam. Po godzinie noszenia okazało się, że wkładka odkleiła się w tym samym miejscu co uprzednio, ukazując NIENAPRAWIONE pęknięcie. Dodatkowo, miałam wrażenie, że but się nieco zdeformował, miałam obtartą stopę do krwi po 2 godzinach noszenia (wcześniej buty były super wygodne). Ponownie je oddalam do reklamacji, tym razem wnioskowałam o wymianę na nowe. Po 10 dniach dostalam sms'a, że buty będą naprawione. Wkurzyłam się, bo nie mam zaufania do ich naprawy. Pojechałam do sklepu 5 września (dzień otrzymania sms'a) i zapytalam czy możliwa będzie wymiana. Pani mi powiedziała, że "sklep ma prawo zrobić wszystko jak najtańszym kosztem i buty będą naprawione o czym dowiem się w kolejnym smsie". Dodatkowo miala mnie tak w nosie, że podała mi adres i numer do inspektora handlowego skoro mi się coś nie podoba.. Wczoraj zadzwoniłam do sklepu z pytaniem jak długo jeszcze mam czekać na buty, których nie mam praktycznie już od lipca i okazalo się, że buty czekają w sklepie od.. 5 września!!! Mojej wściekłości nie muszę opisywać. Dzisiaj ponownie nie odebrałam butów, znowu były nienaprawione, w dodatki ten bardziej zepsuty został zdeformowany w widoczny sposób. Masakra! Chcialam odzyskać pieniądze. Awantura w sklepie trwała dobre 45 minut. Pnie próbowały mi wmówić, że jakiś szewc w zakłądzie serwisowym w Przemyślu decyduje o tym, czy ja otrzymam gotówkę czy nie. Powiedziałam, że nie odpuszczę, nie przyjmuję zepsutych butów i żądam nowych albo gotówki. Nowych butów już nie było, gotówki nie chcieli wydać. Gdzieś zadzwoniły i okazało się, że skoro tak się awanturuję to jakieś wyjście się znajdzie. Zaproponowały mi ponowną reklamację, odmowę i skierowanie sprawy do inspektora handlowego (co może trwać następne 3 miesiące albo więcej) albo wybór innej pary butów. I tak, chcąc nie chcąc musiałam wybrać nowe buty, które mi nie są do szczęścia potrzebne. Na koniec ekspedientka chciała, żebym napisała na piśmie, że otrzymałam gotówkę!!!! A przecież nie otrzymałam, musiałam wziąć inne, niepotrzebne mi buty!!! Beznadziejny sklep! Skandaliczne załatwianie reklamacji i wprowadzanie klientów w błąd. OMIJAJCIE TEN SKLEP Z DALEKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiusza_x85
a gdzie w warszawie można kupić buty Lemar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie ludziskaaaaaaaaaaa
polecam Wam buty firmy oleksy, wygodne, modne i tanie, mam juz trzecia pare i nie zaluje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o obuwie sportowe, chcąc kupić oryginalne często mylimy z podrobionymi. Też byłam już w takiej sytuacji. trudno je rozróżnić i płacimy za nic nie warte buty duże pieniądze. Polecam bardzo przydatną stronkę http://kolekcjonerbutow.pl . Dowiecie się jak kupować i się nie pomylić. Są w niej też porady jak o nie dbać, czyścić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyna91r
najlepiej aby były polskiej produkcji i oczywiście skórzane :) jest wiele polskich marek, które można polecić np. lemar, błażej, lan-kars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazar ma beznadziejne wyroby. Owszem pięknie wyglądają i wydają się być dobrej jakości za tą cenę ale buty od nich rozleciały mi się po 3 tygodniach noszenia. Teraz mam torebkę i jak na 4 miesiące umiarkowanego użytkowania jest z deczka za bardzo zniszczona. Nic więcej u nich nie kupię. Buty Gino Rossi miałam jedne i były świetne. Wojas i Ryłko również dobre. Z Wenezi nic nie miałam ale słyszałam same negatywne opinie. Buty z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę i bardzo lubię te buty http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Kolekcja%20Sklep/Nike%20Air%20Max%2024-7%20Sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naillor
Sprawdź buty na http://www.merg.pl/ Wszystkie jakie tam znajdziesz są dobre. Kupiłam już kilka par i zawsze byłam zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam buty Clarks. Bardzo wygodne. Nosze juz od kilku sezonow i bardzo sobie chwale. Troche drogie, ale warte swojej ceny. Warto bylo oszczedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Clarks, to można znaleźć dobre ceny w internecie, ja zamawiałam parę razy ze sklepu Clarksonline.pl. Zwłaszcza przy wyprzedażach ceny mają bardzo okazyjne, czasem nawet do 70% mniej niż w salonach Clarksa. A jako marka, moim zdaniem, bardzo solidne, wygodne buty, dobre jakościowo. Mój mąż też bardzo lubi, w zasadzie to dzięki niemu odkryłam tę markę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu całkiem przypadkiem trafiłam na bardzo fajną firmę Coqui i ich sklep internetowy www.coqui.pl. Teraz na wiosnę kupiłam sobie u nich mokasyny i tenisówki i świetnie się sprawdzają. Mam nadzieję że niedługo usłyszy o nich trochę więcej ludzi bo dobra jakość za niewielką cenę to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×