Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Iza*.

Jakiej firmy obuwie polecacie ?

Polecane posty

Gość a ecco
co o nich sadzicie? mam sandaly, jestem zadowolona, zastanawiam sie nad zakupem kozakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecco albo Geoxy
Napiszcie coś o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniaa
Ecco, geox.. warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
nie polecam gino rossi-kupiłam w zeszlym roku drogie kozaki i okazalo sie ze jeden jest szerszy od drugiego,nie reklamowałam bo nie mialabym w czym chodzic.Za to polecam buty polskiej frmy Lemar,warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie gino rosi!!! To polska firma szyjąca tanim kosztem w chinach, a udająca włoską markę. Ich buty nie są warte nawet 1/4 ceny. Jak dla mnie skóra to tylko ryłko, ewentualnie wojas. Ecco, geox czy warto?? Na to pytanie nawet nie muszę odpowiadać bo z doświadczenia wiem że ich buty sa rewelacyjne. Drogie, ale warte ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_*
Geoxy-proszę o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryłko może i wytrzymałe
ale za to nic ciekawego nie ma w ich kolekcjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprychamarycha
Nie polecam firmy Venezia! Buty kupiłam pod koniec zimy w zeszłym roku, po mieiącu były do reklamacji...1-wsza reklamacja odrzucona - opinia zła konserwacja..i prawie całe lato były w reklamacji bo się odwoływałam i podałam firmę do sądu konsumenckiego... w koncu naprawili i prawie na zimę mam buty.....nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka jak Anka
Buty Deichmann co o nich powiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA12
PRIMA MODA :) NAJLEPSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chevance
Ecco są fantastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkaa Samośkaa
Jak jest z butami z Deichmana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
deichman to nie firma produkująca tylko nazwa sklepu.Chyba jednak badziew tam jest,nie ma co liczyc na porzadne buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_24
tylko tam-kupowałaś tam buty ? Parę razy się przymierzałam,ale buty z neta to trochę ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 zl dostawalam
jesli chodzi o ecco to sa rewelacyjne i warte swojej ceny. Mam od nich kilka par sandalow,polbuty, klapki. A moja przygoda zaczela sie od ich goretexowych butow gorskich, ktore przezyly 7 lat intensywanego uzytkowania w gorach, w miescie, za granica, w pracy, zima, latem, wiosna, jesienia. Byly po prostu najlepsze :) Nigdy nie przemokly,po tych 7 latach pekla podeszwa,ale skora pozostala idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Szkoda tylko,że Ecco nie mają ładnych (moim zdaniem) kozaków na zimę. :( chociaż wiem,że to buty mega ! wygodne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka Piotrusia
Clarks mają super butki na jesień i zimę, Tamaris też są ok...Ecco natomiast nie mają w ogóle ładnych egzemplarzy,choć trzeba przyznać,że ogólnie są wygodne,to fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Kasiula---
Przejrzałam kozaczi na butyk.pl i niektore sa fenomenalne! Większość cen jest przerażająca, ale ładnych modeli jest naprawde sporo. Szkoda tylko, że nie moźna tych butów przymierzyć, a w ciemno strach kupować, w końcu to sporo pieniedzy:( Bo w sklepach nie ma nic, albo ładne i szajs, albo drogie i paskudne:( i nadal nie mam butów na zime:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
"Kasiula " wklej pare linków,jakieś fajne kozaki z butyk.pl co przykuło twoją uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Też boje się kupować przez internet bo... raz kupiłam z allegro kozaki atmosphere okazały się bardzo niewygodne :( drugo raz kupiłam buty Nike,nie trafiłam z rozmiarem... i dużo zachodu z wymianą rozmiaru i do tego te wysyłki na mój koszt. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kozaki z venezi :o beznadzieja...malo kiedy w nich chodze..obcas powlekany skora chyba nie musze mowic jak wyglada...skora bardzo kiepskiej jakosci ! bardzo! chociaz trzeba przyznac ze but swietnie wyprofilowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam do tej pory albo w Ryłko albo w Venezi. Ryłko ma przystępniejsze ceny i chyba trochę lepszą jakość (szybciej niszczyły mi się buty z Venezi), ale za to mniej oryginalnych wzorów. Chociaż w tym roku kupiłam sobie tam dwie pary butów na obcasie i są bardzo ładne, a przy tym wygodne. W Venezi jest większy wybór, ale często cena nie równa się jakości. Mimo to czasem tak mi się coś spodoba, że kupuję nawet ze świadomością, że mogą za długo nie przetrwać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tą Venezią też tak ma
mają ładne choć nietrwałe buty,ale czasami się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tą Venezią też tak ma
ale modele butów są naprawdę śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam polecam
venezia jest ok - kolejne buty w tym sklepie i nie mogę narzekać... gino rossi to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojas ma super butki i wygodne ,że cacy a ryłko się pogorszyło :( butki czasem fabują nie to co 8-10 lat temu wtedy były jeszcze super ale zaczeli szyć w chinach ,gino rossi (niedaleko ryłki w kalwarii zeb) nie warte swojej ceny,kiedyś były takie butki jak olip i eksbut super ale już dawno na rynku nie widziałam acha kazar spoko jeszcze robi no i tamaris bardzo wygodne buciki no i wiadomo bata wygodne jak kapciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często robię zakupy w Zarze - uwielbiam ten sklep. Buty też u nich kupuję i jestem zadowolona. Niedawno odwiedziłam Zarę w Madrycie - wybór ubrań był olbrzymi (!), a do tego ceny dużo niższe niż w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Monnkaaad fajne są, takie klasyczne i eleganckie. Ile dałaś za nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×