Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość america runs on dunkin

20 dni po

Polecane posty

Gość america runs on dunkin

hej mam pytanie do dziewczyn :) czy test ciazowy zrobiony po 20 dniach od stosunku jest wiarygodny? mam nieregularne miesiaczki wiec nie jestem w stanie okreslic czy juz mi sie spoznia czy jeszcze nie bo z tym roznie bywa. dzis rano robilam test i wyszedl negatywny, jak wspomnialam od stosunku minelo 20 dni? poradzi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak256
ja jestem tydzien po miesiace i tez chuj mnie trzela bo okresu nie mamatesty negatywne juz 3 zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak256
czyli kotry masz dc bo ja 35 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość america runs on dunkin
nie wiem ktory mam dc, naprawde u mnie to roznie ale jakos ostatmnio mialam miesiaczke pod koniec sierpnia, dzis robilam test z porannego moczu i nic :( brzuch mam tylko jakis powiekszpony ale nie czuje sie jakby @ miala przyjsc, schizuje sie ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość america runs on dunkin
kasiak a masz jakies uplawy czy co? bo u mnie susza straszna czasami tylko widze na wkladce jakby pomaranczowe plamki, ale one sa od kilku dni a okresu jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób test z krwi-beta hcg, bo przy nieregularnych cyklach nigdy nie będziesz wiedziała kiedy jest odpowiedni czas na test, bo nie wiesz kiedy mogła być ewentualna owulacja. A później zgłoś się do ginekologa i poproś o leki na wyregulowanie cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak256
heyka !!! ja mam caly czas przejrzysty sluz !!!!! mysle ciagle ze okres ale wiem ze to nie bedzie bo jak mam sluz to zaawsze nie mam okresu -okres pojawia sie jak mam sucho w pochwie ,ja mam to samo z brzuchem boli i taki twarddy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość america runs on dunkin
hally ja mieszkam za granica i tutaj nie jest tak prosto bez ubezpieczenia isc sobie i zrobic test z krwi, najpierw musialabym miec skierowanie od lekarza na to :( pewnie juz bym zrobila kilka dni temu gdybym miala taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak to ty masz dopiero
dni płodne jeśli śluz masa przezroczysty jeszcze 2 tygodnei do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość america runs on dunkin
a w ciazy to jaki jest ten sluz? i czy wogole jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×