Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelevil

precz monotonio

Polecane posty

Gość angelevil

Dzień za dniem umyka, a ja coraz bardziej czuję się samotna.Kiedyś myslałam że mnie to "napewno" nigdy nie spotka. Miłośc była zawsze obecna, raz...długa romantyczna ,innym razem szybka gorąca..Przyjażni też było wiele.Cały czas byli wokół mnie ludzie lubiłam to.Tylko ,że Ci ludzie...pozakładali rodziny (ja zresztą też)wpadli w nurt monotoni..Widuję ich czasami (jacyś tacy smutni nieobecni)A we mnie nadal tyle energi ,że aż chcę krzyczeć..Tyle marzeń tyle niezrealizowanych pomysłów.Mąż też stał się smutny przewidywalny nieobecny jak inni .JA NIE CHCĘ ŻEBY MNIE TO DOPADŁO ta paskudna monotonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia!ciągle to samo...mąż,dom,dziecko,itp,itd.a może jakiś też znudzony przyjaciel-co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelevil - super, że masz tyle energii i pomysłów. Śmiało je realizuj, nie patrz na innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudy,nudy...no gdzie ten facet z którym można pogadać o wszystkim i niczym?nadmienię że jestem z puław.mistrzuniu w czym jesteś taki dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
U mnie to samo, dom - praca -dom. Aż do znudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
kkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm u mnie też tak jest...ma m 38 lat i wieje nudą, monotonią... Poznam chętnie miłą Panią która te mimo związku czuje się samotna znudzona... Może wspólnie jakoś temu zaradzimy... Mój mail -awokado3@gazeta.pl Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×