Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina z Barwinka

Czym sie różnia bóle porodowe KRZYZOWE a zwykłe ???

Polecane posty

Gość karolina z Barwinka

Od czego to zalezy czy sie je ma czy nie? I to taki bol jak sie przeciazy kregoslup ? Do czego porownac ten bol? Boli podczas skorczy czy caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem szczerze mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atalanta1
cały czas a skurcze sa oprócz tego koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka27
krzyżowe są bardziej bolesne, a jakie będzie ci dane przeżywać, to już jest zagadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się ale podejrzewam
że bóle krzyżowe są związane z tym że kości miednicy się rozchodzą i pewnie od tego ten ból w lędźwiach słowem kości spojenia łonowego muszą się rozejść by kanał rodny się poszerzył i zmieściło sie w nim dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle krzyżowe są wywołane naciskiem dziecka na część krzyżową kręgosłupa. Po prostu zależy jak się dziecko ułoży w trakcie porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol ten jest okropny ja mialam takie bole,nie dosc ze z przodu sie kuje jak holera toi jeszcze krzyz,sciska,kuje oj matko straszne to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga sie pojawic wymioty z bólu po 2 porodach mam porównanie 1 bóle kzyzowe 2 normalne skórcze skala bólu 8 kzyzowe 3 pkt zwyke skurcze ja tak miałam ale to indiwidualne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkj
Ja też miałam krzyżowe. Bolało cały czas właściwie i nie wiem jak bolą skurcze z brzucha, bo ból krzyża przyćmiewał wszystko. Ale bez problemu dało się wytrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poród bez krzyzowych jest
do zniesienia. z krzyzowtymi pozostawia wielką traumę, są okropne, gryzłam poduszke, wbijałam paznokcie w łóżko-nie pomagało, - estem po 2 porodach, z krzyzowymi i bez - bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaemilki
I ja miałam to "szczęście" odczuwać bóle krzyżowe. Bolało i to bardzo. Coś w rodzaju bólu podczas miesiączki(ja tak miałam, że bardziej bolały mnie plecy), tylko duuużo mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amitka
ja też to przeżyłam. masakra :( czułam się jakby mi ktoś wbijał 2 śrubokręty po obu stronach kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×