Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAKAS TAM KOBIETKA Z POLSKI

SUPER ORGAZM

Polecane posty

Gość Ptasiek81
Nie rozumiem dlaczego ktos pisze "spadaj z tymi szczochami"? Po co tu wiec siedzi? Ponadto, czy uwaza, ze jedno zdanie to to taki znaczacy wklad do sprawy...? Wiesz ile jest roboty aby zrobic taka tryskawke kobiecie? Osobiscie uwielbiam ten widok i jest warty dolozenia wszelkich staran, aby go uzyskac ;-))) Aha, no i partnerka musi dac ze soba pojechac jak z "fura gnoju", bo inaczej nie ma sie co tego spodziewac. Pozdrawiam zboczuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat super orgazm
o jujj jak dla mnie super gwłt nie ma w tym nic z orgazmu on ja dusi gwałci wyrzygac sie mozna to dla fetyszytów zboczonych o fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
- cellulitis?? - pomaranczowa skorka?? - wstyd?? podobno jest dobra metoda www.cellinea.ocom.pl poczuj sie w koncu piekna i pewniejsza siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten lepszy
www.tnij.com/sexbombs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaksksksks
uuuwielbiam tak na ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytheria bo to jej imie jest słynna z potężnych i PRAWDZIWYCH orgazmów i wytrysków poprzez stymulacje punktu G. Dla waszej informacji to nie żadne szczochy tylko ejakulat o podobnym składzie co męska sperma tylko oczywiście bez plemników. Osobiście miałem raz partnerkę która miała takie predyspozycje i faktycznie robi to ogromne wrażenie i jest bardzo bardzo podniecające. niestety nie każda kobieta ma punkt G aktywny i nie każda kobieta z aktywnym punktem G bedzie mieć takie wytryski, może się to ograniczyć tylko do silnych skurczy pochwy. Ważne jest duże wstępne podniecenie i zdecydowane ruchy. Pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem jest miec taka kobiete w lozku ktora dalaby mi taki orgazm (chodzi o obfitosc)!! Tutaj nie ma po prostu gwaltu co Wy piszecie? To ze jest na ostro to nie gwalt nie widzicie ile ona ma przyjemnosci i jakie orgazmy przezywa? To jest poezja dobrego seksu! DLa mnie marzenie... Taka partnerka to cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
ostatnio bylam zaskoczona, zdarzylo mi sie cos takiego 2 razy , w dni plodne, tzw mokre normlanie podczas orgazmu zalalam cale lozko, tzn nie ze sikalam ale mialam...damski wytrysk, normalnie bylo wszezdie mokro...wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba37
mimo z e niestety nie mialam nigdy takich przezyc to uwazam ze nie ma w tym nic zdroznego jesli tylko ma ktos na to ochote.nie wierze ze sa kobiety ktore nie marza o ostrym fascynujacym seksie.same sie oszukuja i udaja ze im to nie potrzebne a szkoda.ludzie wiecej odwagi a mniej krytyki.nie cofajmy sie w rozwoju.pozdrowienia dla odwaznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
lucky luck :) uu to widze ze bysmy sie "zgrali" doslownie i w przenosni hihi ;) sek w tym ze moj M jakos byl takim faktem zdziwiony, chyba nawet zaczal sie wycierac , mi sie zrobilo glupio :( a pozniej jeszcze zdarzylo sie tak samo i on tez jakby w szoku, a mi bylo tak pieknie i super ze az mi goraco na sama mysl o tym, wiec sie bede hamowac bo on cos nie teges:( a ja skrycie marze o partnerze z ktorym odlecialabym na maksa nawet wulgarnie, nieststy moj maz to raczej nie jest zabojczy kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orgazmowa ona - może chociaż skusisz sie na mały flircik :> bo czuję że mamy bardzo podobne zainteresowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
masz na mysli cyber flircik :) ale dobre i tyle hehe, moze sie okaze ze moze jeszcze cos nas łączy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
wredniak a wiesz ze to by mnie ucieszylo, znaczyloby to ze jednak jest ogierem :) i tylko mnie sie wstydzi !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
moze sie poprawi w lozku jak sie nakreci ....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
ale ty widzisz wszystko w czarnych barwach, usilnie chcesz wzbudzic we mnie podejrzenia i niepokoj ale niestety ci sie nie uda :P:P po pierwsze my sie nie zdradzamy, po drugie to nie ten typ czlowieka od razu powiesz ze wlasnie tacy zdradzaja--ale sie nie zgodze, po trzecie, takie sprawy jak fora internetowe czy portale spolecznosciowe go nie interesuja ba nawet nie wie o ich istnieniu, ;) no wiec go tu nie spotkam, no czasem ogladnie jakies hmmm czerwone stronki ale bardziej go kreca samochody i niestety tenis ziemny..................a obcych lozek on nie lubo bo sie brzydzi u kogos spac hahha elaborat ciekawy napiszesz pewnie ze sama sie oszukuje ale co tam, podroczmy sie wrrr mrauuu wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
rekompensuje sobie jego zbyt maly temperament w lozku ...moim lozku:) wiesz trzeba sobie czyms wynagrodzic ze tak powiem , hmmmm kotku ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
a Lucy Lucka jak nie ma tak nie ma :😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto na końcu swojego poprzedniego postu napisał "mrauuu"? :P A co do Niego, to być może jakaś inna "zużywa" jego temperament i w Waszym łóżku jest go już znacznie mniej, niż byś chciała... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
napisalam tez wrrrr, jak piesek albo s...a hehe ktos tu na sile chce mi cos wmowic , pesymista? czy raczej Wredniak jest wredny hę ????:P i do tego paskudny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
nie ona na pewno nie mialby takiego nicka, w zyciu :) ale skoro tak mowisz niech ci bedzie, to moj osobisty L.L juz spi i co najgorsze chrapie 😠 teoretyczne rozwazania mnie nie kreca juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
w moim wieku to juz tylko praktyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmowa ona
wredniaku wezmiesz mnie analnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×