Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xx18xx

Dziwny wynik testu ciążowego

Polecane posty

Gość xx18xx

Kupiłam dziś test ciążowy (strumieniowy). Na początku wynik wyszedł nieważny, a zrobiłam go tak jak to powinno być.. Jednek po jakimś czasie ok, 30 min pojawiła się druga, cienka kreska. Co to może oznaczać? Czy miał ktoś taki przypadek i czy okazało się, że była to ciąża? Czytałam podobny przypadek pani, która właśnie, jak się okazało, była w ciąży. (Dodam, że okres spoźnia mi się. tydzień). Proszę o odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awer
Najlepiej powtórz test...może faktycznie ten był wadliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) z tego co mi wiadomo, po dłuższym oczekiwaniu na wynik testu od momentu dania moczu na test,istnieje możliwość,że pojawi się druga kreska,co nie oznacza ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfwf
przesiąkł nie warto patrzeć na test po upływie czasu wskazanego w instrukcji kup nowy, ale nie w markecie (na wiele testów które robiłam, wszystkie kupowane w aptekach wychodziły prawidłowo, a jeden z supermarketu wyszedł nieważny - to świadczy o tym jak ważne jest traktowanie tego produktu na drodze wytwórca-klient)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
Napewno kupię jeszcze jeden żeby się upewnić. Bo z tym to chyba coś nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
A czy któraś z Was miała taki przypadek, że test wyszedł negatywny, a była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zrob test z krwi
w labolatorium, masz 100% pewnosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyszedł negatywny, a byłam w ciąży, ale chyba za szybko go zrobiłam. W instrukacjach jest napisane, że wykrywają ciążę po tyg od stosunku i w tydz po stosunku, który mógł zaowocować ciążą go zrobiłam. Wyszedł neg a teraz mamy 5-cio miesięczną córeczkę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu, tfu, tfu co ja napisałam! Wyszedł nieważny! A nie neg! Nie było nic. A co później to nie wiem, bo już go wyrzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
No właśnie ja miałam nieważny. Zobaczymy co pokaże nowy. Ale może poczekam kilka dni. Jak wytrzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj znac jaki wynik
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
;p napewno dam znąć jaki będzie wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klussseczka
ja tez mialam niewazny bo za szybko zrobiony. po tygodniu zrobilam drugi i wyszedl pozytywny. Teraz jestem w 9 miesiacu i czekam na porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
Zrobię go jutro lub w poniedziałek i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
No właśnie wydaje mi się, że ja też za szybko go zrobiłam. Dlatego poczekam jeszcze może kilka dni i się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj znac jaki winik
jesli tydzien po terminie @ to napewno nie za wczesnie , a jesli kreska druga sie pojawila to ja stawiam na ciaze bo ona pojawia sie jedynie jesli jest hcg chyba ze faktycznie byl wadliwy ten test ale stawiam jednak na ciaze ;) rob tesciora i pisz jaki wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati2
hej! w poprzedniej ciąży mialam taką sytuację: tydz. przed @ test wyszedł negatywny, dzien przed nieważny a dzien po @ pozytywny...teraz jestem w 10 tyg. ciaży , robiłam test parę dni przed @ i wyszedł negatywny a następny 13 dni po braku @ i pozytywny....lepiej powtórz i wszystko będzie jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
Zrobię test jutro i napiszę co wyszło:) trzymajcie kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mi @ spoznia sie juz 4 dni. zrobilam dwa testy dwa dni temu i nic. oba wyszly negatywne, a mam wszystkie objawy. to dziwne. test mogl sie mylic i jestem w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
Niestety:( nawet testu nie zdążyłam zrobić... Dostałam @ ;( cóż. Będziemy się starać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
Kurcze a ja już się cieszyłam..:( za wcześnie. Ale to wszystko było dziwne.. Tyle spoźnienia i jeszcze ten dziwny test.. No ale co zrobić. Musimy próbować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx18xx
Jak w nastepnym miesiącu wyjdzie to napisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiunka
witam, bardzo was prosze o poradę! 29sierpnia zaczelam drugi listek yasminelle. tabletki bralam regularnie, jednak zdarzaly mi sie kilkugodzinne roznice. 12 godzin nigdy nie przekroczylam, nawet 8. ostatni stosunek odbyl sie 7sierpnia. pobolewalo mnie podbrzusze, wiec zaczelam sie niepokoic. ostatnia tabletke wzielam 18sierpnia, a test zrobilam 21- negatywny pre-test plytkowy i wtedy tez dostalam krwawienia z odstawienia.wiele dziwnych rzeczy juz na ten temat slyszalam, wiec z mysla o ewentualnej ciazy postanowilam nie rozpoczynac nowego listka by nie szkodzic dziecku. nie wiem na ile wiarygodny byl wynik, czy ktos moze mi podpowiedziec? dalej czuje sie dziwnie, brzuch mam wzdety... ale moze to przed kolejnym okresem? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o pomoc. W miejscu na probke moczu był malutki zielony paseczek. Pomimo tego go zrobiłam bo nie miałam mozliwosci innego bo drugi tej samej firmy był taki sam. Po wykonaniu przez chwilke pojawiły sie dwie kreski po czym jedna całkiem znikneła. Czy test był dobry ? czy jak po chwili znikneła to wyklucza ciaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinq
Cześć mam pewien problem, zrobiłam z rana test strumieniowy na którym miał się pojawić (plus i minus ) Gdy to zrobiłam od razu po sekundzie, okienko z + zamieniło się w grubą kreche z minusem a obok minus normalnie się pojawił. Czy myślicie, że to ciąża? 3 dni temu tez robiłam ale wyszła słaba kreska, ale z innego testu. Proszę o pomoc poniwaz jestem za granicą a na bete nie mam jak iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laski zrobiłam dwa testy przed okresem były nega i jeden w okresie który był jakiś taki za krótki. Pękła nam gumka przez co cały czas panikuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×