Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieustajaca w miejscu

Drugie zony czy przeszkadza wam

Polecane posty

pomyliły ci sie osoby, nie pisałam, że proszek działa w 0 stopni nie widzę innego celu przytaczania głupich, nie moich wypowiedzi, niz odgryzienie się bez użycia jakiegokolwiek sensownego argumentu dalsza dyskusję z tobą uważam za stratę czasu i tym samym uważam za zakończoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZE EWAKA
jak nigdy tu nic nie pisze to az mnie zaczyna rzucac jak Cie czytam i musialem napisac! Ty kobieto nawet przeczytac porzadnie nie umiesz! Ktos napisal ze Ty rzekomo napoisalas ze proszek NIE dziala w temperaturze 0 stopni a Ty na to : "pomyliły ci sie osoby, nie pisałam, że proszek działa w 0 stopni" , działa- nie działa ale co to za roznica dla ewy 33 :) Skad jestes, gdzie sie ulęgła taka niedorozwinieta kobieta? wspolczuje szczerze twoim dzieciom/dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrągowianin
Była zona nie potrafi sie pogodzic z tym ze jej nie kocham jestem juz z nia dwa lata po rozwodzie ciagle mnie sledzi i moja partnerke wypisuje sms jak wracam do domu przyznanego pokoju przez sad to tak ciagle gada i wyzywa rozbija szyby w drzwiach wyzywa moja partnerke wyzuca mnie i naszego syna z domu, utrudnia od roku podział majatku wypytuje sie ludzi o moja partnerke co robic czy jest na taka kobiete jakas rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka nie marnuj sie na kaffe
znajdź kolejnego pierdołę, któremu pomożesz się rozwieść, będziesz miała kolnego misiaka wdzięcznego, lubisz pomieszkiwać u facetów z odzysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka nie marnuj sie na kaffe
i przecież słowo żona brzmi okropnie, to nie dla ciebie, skąd więc takie udzielanie się na tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×