Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagaN

ZZO poszukiwane --- i to pilnie!!!

Polecane posty

Gość jagaN

hej! czy ktoś z Was oreintuje się gdzie dostanę znieczulenie zewnątrzoponowe w Krakowie, bez ceregieli, na życzenie? wiem, że nie dam rady bez tego,i tyle. To znaczy pewnie jakoś bym przeżyła, ale po co cierpieć, skoro nie trzeba, a nawet można się cieszyć porodem i nie wspominać go potem jako koszmaru? Tylko ze jak pytam panią pielęgniarkę, t o mi mówi: "U nas to tylko w usadanionych medycznie przypadkach". czyli lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3
to się zapytaj ile kosztuje "uzasadniony przypadek" i słowo jak zapłacisz to z uśmiechem ci to podadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliska
kiedyś znalazłam na necie taka listę szpitali z cennikiem zzo, były tam wypisane wszystkie szpitale, w których można sobie zażyczyć a było ich naprawde wiele i w niektórych nawet za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliska
sprawdz na stronie rodzić po ludzku tam jest wyszukiwarka szpitali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzilam na Ujastku 3 tygodnie temu. Na odział porodowy trafiłam 1,5 godziny przed zmiana poloznych. Wspomne, ze wczesniej 1,5 dnia lezalam na patologii w tym samym szpitalu. Poloznej ktora mnie zaczela przygotowywac do porodu wspomnialam, ze bede chciala wziasc znieczulenie. Ona mi na to, czy mam badania z dnia dzisiejszego! Przerazila mnie, bo niby jak ialam miec aktualne badanie. Na szcescie po zmianie przyszla mloda, sympatyczna i usmiechnieta polozna. Od razu wspomnialam o planowanym znieczuleniu. Ona pobrala krew do jakiegos badania i powiedziala, ze znieczulenie dostane bez problemu. Tak tez sie stalo. Kiedy bole bzaczynaly byc nie do zniesienia, poprosilam o znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaN
a ogólnie polecasz Ujastek? bo ja się zdeycdowałam na Żeromskiego, ale jak mi powiedzieli że z tym zzo to na pewno nie na zyczenie, to zaczynam zmieniać zdanie... a nie mam wiele czasu bo został mi tydzień do terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaN
dziękuję Ci bardzo za pomoc, stwierdziłam właśnie że nie pójdę w niczyje ślady i po prostu pojadę rodzić do prywatnej kliniki SPES - tam każda dziewczyna dostaje ZZO przynajmniej, a ilosć badań które trzeba wykonać przed porodem (łącznie z HIV) świadczy o tym, że chyba naprawdę poważnie traktują pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×