Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Dobry wieczór Wszystkim🌻 mam nadzieję że macie się dobrze tak jak i ja miewam się. Kogo zdziwi jeśli przyznam się że płakałam po Gniewkowym "Zapachu deszczu"? A pytanie nr2 to czy nalezy wstydzić się swoich łez? Witam znajdzionego:) Andrzeja a dla mojej ulubinej Delfinki i Gniewka 🌻 i 🌻 oraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
żeby nikt opatrznie nie odebrał tego co w powyższym kwadratowym nawiasie było.... z sympatii szczerej serce chciałam zapodać a żem:) blądynka;) zapomniała ja jak robi sie one....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hakóna...Słońce Ty moje🌻 Widzisz ja też się poplakałam...nie pisałam o tym wcześniej,ale tak było. Wiesz Gniewko jest naprawdę bardzo mądrym czlowiekiem i daj BOŻE aby trafił na mądrą osobę....myślę,że wiele osób mogłoby wziąć z niego przykład i wiele się od niego nauczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Ty słońce ja nie e ! nie godnam.. płakałaś i się nie przyznałaś zatem wstydzisz się swoich łez. Nic to Delfinko ja w sumie też ale tych które wyrażają coś pozytywnego to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Wiesz Delfinko czego chciałam... Ty wiesz.. :) nie wiem czy tak ma być ? czy jeszcze nie wszystko stracone...W każdym razie to co istotne wciaż żyje..... rozumiesz. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak, nie wstydzę się łez...zbyt wiele ich było także spoko....ale tak jak zauważyłaś kiedyś jestem strasznie wrażliwa i łzy mam na poczekaniu...nawet w tej chwili..ale to minie:) A Słoneczkiem i tak będziesz czy tego chcesz czy nie🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,wiem:) ale to nie tak jak myślisz...to jest chyba niemożliwe z pewnych względow...:)nie napiszę Ci tutaj jakich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Nie będę więcej oponować w sprawie słońca.... :) to miłe.Dziekuje👄 nie wiem Delfinko ile liczysz wiosen ale czuje że ja powitałam ich znacznie wiecej niż Ty... Każdej każdemu z nas łzy towrzyszą od urodzenia. Jak pięknie było by gdyby je ronić tylko ze śmiechu i szczęścia...przypomnij mi proszę co żle robie na serce....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Rozumię! :) fajna babko rozumię! :) za akurat tą piosenkę piękne dzieki! dziś przed południem "czepiła" się mnie:) i nuciłam ją nieustannie... wogóle lubie twórczość pana Jacka Cygana i śpiew Ryszarda Rynkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznę od serca...w kwadratowy nawias wpisz serce❤️...dalej co do łez masz rację ..ale to było by za piękne...pamiętaj kogo Pan Bóg kocha temu krzyże stawia...i tak widocznie musi być....a co do wiosen dlaczego tak czujesz??/ A ja mam pytanie czy oprócz kafe mogłybyśmy gdzieś pogadać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już mamy coś wspólnego ...bo ja również ich uwielbiam:)a może i coś jeszcze nas łączy kto wie....nie zbadane są wyroki Boskie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
❤️ :) dla czego tak czuje? hmmm intuicja??? :) tak też zauważyłam że w pewnych kwestiach myślimy tak samo ale też coś nas różni. Pewnie mogłybyśmy pogadać poza forum ale ja sie nie znam na tym jak to uczynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
E tam zniknął.... mamy jakby wieczór leadys:) Delfino czy odrobina nanibowego martini będzie na miejscu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz ...powiedz,że nie mamy nic wspólnego...właśnie sobie zrobiłam drinka i piję....telepatia jak nic👄co by nie było,że piję..ale dzisiaj akurat tak...mam powody do radości:):):) Kochana załóż sobie konto na poczcie Portalu...moje jest aktualne....wtedy pogadamy na spokojnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy no już dobrze:) ale dziś miałem urwanie głowy i już padam ze zmęczenia;) wiem iem jaki dzień:) ale tak u nas padał śnieg, że cały ogródek zasypany i trza było ścieżynę przekopać do furty, żeby w ogóle móc jutro rano wyjść:) :).... a co do tych komplementów...dzięki fajne jesteście, ale gdyby tak było może wielu rzeczy uniknąłbym...hej a co tam będę narzekał:) ot po prostu Bóg tak chciał na ka żdego z nas coś naszykał fantastycznego:) http://www.youtube.com/watch?v=qGpxObeMXsQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj wszystko jest dla ludzi....alkohol też...z tym ,że mądrych ludzi...nigdy nie powiedziałam ,że jestem abstynentką...ale jednego możesz być pewny wiem kiedy mogę ...ile mogę i z kim mogę...jeszcze nikt z mojej rodziny nie cierpiał z tego powodu i na pewno nie ucierpi....zapewniam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
OK Delfinko zajmę sie tym niebawem... Sądzę że odrobina przedniego trunku jeszcze nikomu rozsądnemu nie zaszkodzila Andrzejuuuu Gniewko! nie gadaj mi o śniegu proszę!!! pól soboty usuwałam go z podwórka do rzeki a z tego co widze nie bedzie mi łatwo jutro do pracy dojechać... :(Delfinko :) świst!! to góralski toast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakónka a może umówimy się i na przyszły rok przed zimą założymy na nasze ogrody ogrzewanie:) no coś w rodzaju mat grzejnych:)...a co mogą podgrzewać przystanki...to imy mozemy...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak Delfinko zrobię to niechybnie, bo jak ostatni ra wracałem to nie musiałabyś robić bałwana...odegrałbym go znakomicie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Hakóna...zdrowie nie pijących ...Gniewko Ty też uważasz,że jeden drink może nam zaszkodzić? Hakónko jak słucham o tym śniegu u Was to trochę mi was żal....ja nie muszę odśnieżać podwórka....rano samochód...więc już dziś dostaję drgawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×