Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość -mama-A
Moja córka jest moim cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu mam cie szukac
? :) to jakis szczegolny kacik sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia jest dla ludz
i slabych mowie to ja - na szczescie niezakonnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze dla ciebie
ta piosenka jest wymowna dla malej grupy osob, tak jak te strofy, ktore kiedys wkleilas/es:)wiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.krzysztofkrawczyk.eu/Krzysztof_Krawczyk-dzien_za_dniem.htm Warszawa 2009-03-19 Informacja prasowa Szanowni Państwo! Prezentujemy Państwu kolejny singiel z najnowszej płyty Krzysztofa Krawczyka. Utwór zatytułowany „Kara za grzech” powstał na bazie własnych doświadczeń Krzysztofa Krawczyka, opowiada o smutnej lekcji życia jaką przeżył w młodości i przestrzega przed popełnianiem tego typu błędów. To piękny „list” jaki Krzysztof Krawczyk przekazuje swoim słuchaczom w czasie Wielkiego Postu – zwraca uwagę na to by dwa razy się zastanowić zanim podejmie się ryzykowne decyzje… Utwór „Kara za grzech” pochodzi z najnowszej płyty Krzysztofa Krawczyka zatytułowanej „Warto żyć”, której premiera odbyła się 20 stycznia 2009 roku. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że album ten, wydany w formie książki z płytą już w dwa tygodnie po premierze uzyskał status „Złotej płyty”. „Warto żyć”, to płyta szczególna. To płyta, która powstawała przez kilka ostatnich lat, równolegle z innymi CD wykonawcy, które wcześniej ukazały się na rynku. „Ta płyta powstała z potrzeby zaspokojenia własnych pragnień muzycznych…” – mówi Krzysztof Krawczyk. „To spełnienie moich ambicji artystycznych, pochylam się nad każdym dźwiękiem, każdym słowem… ” – dodaje. Wydawcą płyty jest Wydawnictwo Bauer, album dostępny jest we wszystkich sklepach sieci Media Markt, Saturn oraz we wszystkich sieciach spożywczych. Patronat medialny na płytą przyjęli: TV POLSAT, RMF FM, Interia.pl oraz Tele Tydzień. Włącz piosenkę Krzysztofa Krawczyka "Kara za grzech"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corusia
wiem o czym mowisz, moja mama doznala cudu nawrocenia,byla zgoszkniala,teraz czyni tylko dobro, wiem ,ze to cud, mi jeszcze daleko do zycia w zgodzie z Bogiem,ale wiem,ze lludzie tu bluzniacy nie wiedza co czynia, wsmiewaja wiare, wzywaja Boga nadaremno,ale sama wiesz,ze warto cierpliwie znosic upokorzenia,by pozniej doczekac nagrody,niech sie smieja...beda zgrzytac zębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosilam cała ciąze
o drowe madre dziecko i takie mam ale niestety Bóg mnie zaskoczył zakochałm sie wkim w kim nie powinnam a On ma mnie w głebokim powazniu córka tak ale On mnie zabił juz nie chce tej miłosci prosze Boga o uwolnienie ale On nie robi niccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosilam cała ciąze
Ten Ktos nie chce mnie :)) Widac Bób miła inne Plany a ja nie umiem Sobie z tym poradzic juz nie chce cierpieć ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosilam cała ciąze
sorry za literówki ale jestem zapłakana :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do corusia
wiem o czym mowisz, moja mama doznala cudu nawrocenia,byla zgoszkniala,teraz czyni tylko dobro, wiem ,ze to cud, mi jeszcze daleko do zycia w zgodzie z Bogiem,ale wiem,ze lludzie tu bluzniacy nie wiedza co czynia, wsmiewaja wiare, wzywaja Boga nadaremno,ale sama wiesz,ze warto cierpliwie znosic upokorzenia,by pozniej doczekac nagrody ,niech sie smieja...beda zgrzytac zębami co by sprawiedliwosci stalo sie za dosc ?:D milosierdzie w katolickim wydaniu ?:D idz zdrowa i cierp :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corusia
czytaj"daleko mi do zycia w zgodzie z bogiem'tylko oceniac potraficie kogos ...."krystalicznie czysci ludzie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×