Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Mój Boże! jaki z Ciebie butny człowiek. Bez urazy proszę ale tak właśnie sądze. Pozostaje mi tylko szerokości życzyć............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innym słowy ;-) tyle razy ile pokonasz swój strach, taką napełnisz się ilością odwagi:-) a wtedy zaczniesz biec przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poderwac to ja moge
przepraszam za splycenie :p posladek z fotela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedenplusjeden od wszystkiego wazniejsze , po stokroć ważniejsze to pozostanie skromnym, skromnym, jak nowonarodzone dziecko. Duma i pycha to największa zguba ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamiętaj ...każdy ma zapisany swój czas tam w górze....i umrze wtedy kiedy Pan Bóg go powoła do siebie....nie znasz dnia a ni godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość ludzi właśnie tak myśli jak napisałaś, jakby się za chwilę czegoś spodziewali. Mój ojciec zawsze mawiał ,,byle do wiosny" był na wycieczce w Dreźnie z biurem podróży Wojsko Polskie,twierdził,że unikał polowań na tym terenie i dożył blisko sto lat.:-) Dlatego ja na przekór wszystkim mawiam:w pełnym zdrowiu, w pełni szczęścia tak długo jak się da:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj Ci Boże tej 100-tki.....obyś się nie pomylił.....:)masz rację testy na królikach doświadczalnych też potrzebne...a zapisujesz swoje odkrycia...to może kiedyś posłużyć przyszłym pokoleniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację....saper myli się tylko raz:) a co do pomyłek trzeba uważać na nieodpowiedzialnych mężczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ze swoją znalezioną połówką nie war się kłócić, nawet gdy uzgadnia się o kształt komika czy wygląd domu, lepiej rzucić monetę,albo dać sobie spokój, nie lubię spać w osobnym łóżku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem wszystkim:) Halóniu bez urazy a i Andrzej na pewno się nie urazi bo skromny z niego gość:) ale wszechów niechciałby się chyba zować:)...bo cosik mi się zdaje...no coś mi tam kołacze, w łepetynie, iż był taki filmik ... no nie pamiętam coś z obrusem czy Brusem, czy jakoś tak w tytule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×