Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

SPOKOJNEJ NOCY...MIŁYCH SNÓW WSZYSTKIM ŻYCZY....no zgadnijcie kto???? ttp://www.youtube.com/watch?v=nkl9w6pHSjs 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Cie czeka jesli staniesz na
Pewien facet mial trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedzial z która >> sie ozenic. >> Postanowil wiec przeprowadzic test, zeby przekonac sie, która z nich jest >> najodpowiedniejsza kandydatka na zone. >> >> Wyciagnal z konta 15.000 euro , dal 5000 kazdej z nich mówiac: >> - Wydaj je wedlug wlasnego uznania. >> >> Pierwsza pobiegla na zakupy: ubrania, bizuteria, fryzjer, gabinet odnowy >> biologicznej itd >> Wrócila do goscia i mówi: >> - Wydalam wszystkie Twoje pieniadze dla Ciebie, aby Ci się bardziej >> podobac >> Poniewaz Cie kocham >> >> Druga takze wybrala sie na zakupy: nowy sprzet stereo, telewizor >> plazmowy, >> dwie pary nart, zestaw kijów golfowych itp >> Wrócila do goscia i mówi: >> Wydalam wszystko, aby Cie uszczesliwic, aby Ci sie przypodobac >> Poniewaz Cie kocham >> >> Trzecia wziela pieniadze i zainwestowala je na gieldzie...... w ciagu >> trzech >> dni podwoila inwestycje, oddala gosciowi 5000 Euro i powiedziala: >> - Zainwestowalam Twoje pieniadze i zarobilam wlasne. Teraz moge je >> sobie spokojnie wydac. Zrobilam to bo Cie kocham >> >> >> >> Wtedy mezczyzna zaczal myslec................... >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> myslec.. (meżczyźni dużo myslą...) >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> myslec... >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> myslec.. (meżczyźni naprawdę duż myslą ) >> >> >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> >> >> myslec.. (UFF, coś długo to trwa) >> >> >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> >> >> >> >> myslec.. >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> myslec... >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> ... I ożenił sie z tą, co miała najwieksze cycki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Cie czeka jesli staniesz na
Pewienfacet został członkiem bardzo ekskluzywnego klubu nudystów. > > Podczas pierwszej wizyty na plaży postanowił się trochę rozejrzeć. > Rozebrał się i poszedł na spacer. Po drodze zauważył rewelacyjną > blondynkę i > momentalnie miał wzwód. > > Blondynka to zauważyła podeszła i pyta: > "wzywał mnie pan?" > Facet na to: "nie, o co chodzi" > Blondynka uśmiechnęła się i mówi " pewnie jest pan tu nowy. Tu jest taka > zasada ze jak ktoś ma wzwód to znaczy ze mnie wzywał" > Nie bawiąc się w dalsze wyjaśnienia blondynka obsłużyła gościa po > francusku > . Facet uchachany idzie dalej myśli sobie ze warto by było saunę tez > zwiedzić. Tak wiec wszedł do sauny usiadł sobie i pierdnął. Po chwili > pojawił się wielki zarośnięty koleś i pyta: "wzywał mnie pan?" > Facet na to: "nie, o co chodzi" > Zarośnięty koleś uśmiechnął się i mówi " pewnie jest pan tu nowy. Tu jest > taka zasada ze jak ktoś pierdnie to znaczy ze mnie wzywał" > Następnie nie bawiąc się w dalsze wyjaśnienia koleś wydupcył nowego > członka klubu nudystów. Obolały facet idzie do biura klubu gdzie wita go > uśmiechnięta, naga recepcjonistka "czym mogę służyć?" > Facet na to "Tu moja karta członkowska i klucz do szafki na ubrania. > Możecie zatrzymać 500$ wpisowego" recepcjonistka na to: > "Ale jest pan tu dopiero od kilku godzin nawet nie poznał pan naszych > wszystkich atrakcji!" > "Słuchaj paniusiu mam 58 lat. Staje mi raz na miesiąc ale pierdzę > przynajmniej trzydzieści razy dziennie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Dobry wieczer milaczki:) się śmiałam z kawałów.... co tam na barce dziś oprócz molestowania Jędrka?;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:-) hej :-)witam:-) Tak! hako? to bardzo miła osóbka i bardzo mnie lubi, lecz jest bardzo nieśmiała :D do dziś nie zaczerniła nawet swego nicka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×