Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
uwagaaaa!!! nadchodzę http://www.youtube.com/watch?v=Oj-fe8grMPY :) byle nikomu krzywdy nie zrobic... Jędrek ja nieśmiała???? Ja???? TAK! wewnetrznie bardzo! Se nie wyobrażaj chłopaku bo to nie na na miejscu i wogóle fo pa!!! Delfinko🌻 Gniewko 🌻 chcecie sie "bić"????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
trąba??? w Polsce?? w styczniu????? no spoko Jędrek!!! sie teleportować trzeba Tobie yyyyyy moze do Australi... tam upały okrutne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
przyślij znajomym pocztówke..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Jędrek mam wydrukowac??? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfinko 🌻 Gniewko 🌻 s o s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Z Jędrkiem ja?????????? Delfinooooooooooo z kimkolwiek ja??????????? Delfinoooooooooooo :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm;-) może jej tu nie ma:-) niedługo daję ogłoszenia prasowe w rubryce matrymonialne:-) może to ona mnie słyszy. Co tam? znaleźć muszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JĘDRUŚ DAJ CI PANIE BOŻE ...OBY JAK NAJSZYBCIEJ....:)I DAJ CI JESZCZE RAZ PANIE BOŻE COBY Z TOBĄ WYTRZYMAŁA.....A JAM CI SZCZĘSLIWA CO TY JUŻ MNIE NIE KOCHASZ:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Czas na mnie........ najwyzszy czas stąd na mnie.... Dziękuje przepraszam i prosze..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAKÓNA ON CIĘ będzie kochał tylko do jutra ...albo i to nie....spokojności.....jakas pomaranczka się napatoczy i masz Jędrka z głowy.....:):):):):)a do tego stworzona przez niego....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi delfi:-) pomyliłem Cię z kimś innym na tej stronie, lecz myślę,że gdyby jej zależało,pewnie dawno by się ze mną skontaktowała, pobawię tu jeszcze jakiś czas i gdzieś tam wyjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyżyk zejdź już ze mnie bo mi cięzko.......wyluzuj....a co do wyjazdu zacznij się pakowac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z szacunkiem do wszystkich...ale słówko osobne do Andrzeja "stary" posłuchaj no jeśliś twardy to zrozumiesz dobrze...mówiłeś nieraz, że lubisz czytać i uprawiać "przemyslenia"...to może weź sobie to na warsztat i wyciągnij właściwe wnioski, ok? ...bez urazy...miłego:) http://pytamy.pl/question/dlaczego-m-czy-ni-bawi-si-uczuciami-kobiet/2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym nie bierz wszystkiego tak do siebie...czasem po prostu nie warto:) no powiedz skoro masz jedno serce, to czy nie lepiej o nie dbać (nawet minister zdrowia o tym pisze;);) )...no jeśli już nie dla siebie i nie dla nas ...to dla swego "marzonka ukochanego";) http://www.youtube.com/watch?v=BJlyS546OmQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko ...SZACUNECZEK....:) Hakóna wróć proszę.....może wreszcie ta paranoja ma swój koniec;) PLIS🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×