Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKÓNA
Dzień doblyy 🌻 przepraszam za wczoraj. Delfinko jestem zawstydzona Twoimi przeprosinami one są nie potrzebne Uciekłam z innych powodów. Nooo tak maam! nie pierwszy to raz przeca ;( to i był czas przywyknąć ;) oboje z Gniewkiem 🌻 jesteście superanckie człowieki i BARDZO WAM dziękuje że WAS mam ❤️ nuta na przeprosiny :) przyjmiecie? http://www.youtube.com/watch?v=7yugcgVkdZY&feature=related ;) Jędrek wszystkiego dobrego Tobie chłopaku ale zachowaj odpowiedni dystans........... prosze . Tobie też wdzieczna jestem bo to dzieki Ci:) spotkałam tu wartościowych ludzi i mimo że masz juz u mnie kilka żółtych kartek.. to 🌻 dla Ciebie i pioooooooseeeeeeeenkaaaaaaaa:) http://www.youtube.com/watch?v=GKRBbtpH5Eo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj krzyzyk
nie czuje takiej potzreby. czern jest smutna, czyz nie? moze elagancka ale zle kojarzona, wiec:) wole byc pomaranczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj krzyzyk
o to zglebiles az tak temat? i szybko zmieniasz jak widze:P jak Ci sie wiedzie moj Drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj krzyzyk
dziekuje, dwa do przodu jeden do tyle, ale w sumie na plus:D ciesze sie, ze wszystko u Ciebie gra, nie tylko w duszy:) czekales na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj krzyzyk
chyba po swojemu wole nie rozumiec miales przestac, inaczej pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj krzyzyk
nie wydaje ci sie, za za bardzo wnikasz? chcialam z Toba posiedziec ale widze, ze wolisz byc sam:) dobranoc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×