Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Hakónko rozczaruję Ciebie....na moim podwórku poznałam wielu wspaniałych ludzi....uwierz mi...nigdy nie zapraszałabym ciebie w błoto❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jaka ta łaka czaderska...dzięki Gniewko.....:):):)aż się śnieg zaczyna topić...:) a coś wpomniałes o delfinkowym powitaniu ...nie podoba Ci się...a ja myślałam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Siedze... i siedzę mysle i myśle....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Na łące mak:) rumianek:) rzepak:) wyka:) jakieś kłosy zbóż...:) i środek lata!!!! mmmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz wyjdzie ze mnie samolub:) oj ale tak z przymrużem oka;) :) bo widzisz na dworzu nie narzekam choineczki zielone pięknie wyglądają pod śniegiem...no ale nawet koty zbratały się z ptakami bo im "kupry" marzną, to się razem pod tymi krzakami rozgrzewają:):) a poważnie to widzisz trochę mi cni się do przebiśniegów tych pierwszcyh chociaż...no albo tych łączek górskich...ech... zaraz, zaraz waleński Hakónki :) a powiem przekornie - niech no mi tylko spróbuje się to zmienić:) lepiej przecie już być sobą - nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą... wiecie na co mam teraz największą ochotę:) ...ale tak zwyczajnie ... wyjść na taką łąkę, porozglądać się spojrzeć się na słoneczko i chmurki ...i w dwie "gwiazki" i położyć się pomiędzy tymi kwiatami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko teraz to Ty możesz mieć ochotę poleżeć na śniegu...poczkaj jeszcze zanim poleżysz na łączce.....dyzio maarzyciel się znalazł,hahaha:) a co do bycia sobą oj tak masz świętą rację.......oj masz,masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Być sobą!!! to primo! a reszta to.... de gustibus non est disputandum...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mi tu nie Dyziuj;) bo jak pamiętam to siostrzeńców było trzech i stale wkurzony wujaszek:) ...a swoją drogą z tym śniegiem to nie jest taki zły pomysł bo "ktosik" niedawno wspominał coś o aniołkach śniegowych, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
A secundo- na wszystko pora przychodzi! teraz zimka ma cieszyć nas i basta!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Z perspektywy zdarzen... dawno było to a z perspektywy sobotniego szaleństwaaaaaaa:) zapraszam niebawem na śnieg! w celu (u nas mówi się - robić orła w śniegu...) :):) pasi?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
przeeeeeeepraszaaaaaammmmmm :):) :) ❤️ dziekuję 🌻 :):) 👄 :):) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak swoją drogą Hakónko z gustami można czasem polemizować, choćby dla zabawy;) a na "Orły" trzeba uważać by te na piruety wywijane na lodzie nadają zbytnich atrakcji... no a przeca taki aniołek ile daje radości niedość że rozrzewa:) rto jeszcze później zabawa śniegowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakónko u nas też mówią orła....dziś koleżanka w pracy mówi ,że to aniołek niech będzie janiołek...byle wywinąć na śniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Polemizować Gniewko zawsze!!! i w temacie niemal każdym ale płonne dywagacje! hmmmm ???? a milczenie wespół w zespół:) Delfino !!! posiedz .... i gdzieś straciłas sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
AAAA jesteś !!! przepraszam:) łąki woda góry lasy iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ............ to mój żywioł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybko się nie gubię co czasami zdaża mi sie zawiesić na moment....ale szybki reset i ja już na powrót z Wami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
piękny!!! posadziłam różnych kilka..............:) jesienią. Teraz czas odpoczynku flory..... dajciez jej dychnąć! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Te białe to narcyze jak sądze.....:) pięknie!!! pachną tuz obok podobne do nagietków jak by anemony. No takie pomara ńczowe.... ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×