Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nickie23445235

Jakie glosniki do kompa?

Polecane posty

Gość mateusz
5 minut temu, Gość kamilka napisał:

Ja ze swojej strony również polecam markę STX. Dobra jakość i niska cena. Mój brat posiada nagłośnienie innej marki i na moje oko te od stx są dużo lepsze, a były tańsze. 

Nie wszystko co drogie jest dobre. Ja również polecam markę stx posiadają wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający w przyzwoitych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola

Widzę, że sporo osób poleca tutaj własnie głośniki STX i ja również. Mamy od 2 lat podłączone pod TV i jakość dzwięku jest naprawdę rewelacyjna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika

ja również mam sprzęt od stx i sprawdza się rewelacyjnie.  Jest dużo tańszy niż inne a jakość dźwięku ta sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula
Dnia 9.10.2019 o 14:06, Gość weronika napisał:

ja również mam sprzęt od stx i sprawdza się rewelacyjnie.  Jest dużo tańszy niż inne a jakość dźwięku ta sama. 

Właśnie zastanawiamy się z mężem na jaką markę sprzętu nagłośniającego się zdecydować, co posłuży na długie lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernii
14 minut temu, Gość ula napisał:

Właśnie zastanawiamy się z mężem na jaką markę sprzętu nagłośniającego się zdecydować, co posłuży na długie lata. 

Stx polecam nie ma co innego szukać. Polska marka sprzętu nagłośniającego. Moi znajomi mają u siebie w domu już od dość dawna i polecają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

U nas dobrze się sprawdzają te marki STX zresztą widzę, że sporo osób tutaj też je poleca więc chyba warto własnie na nie się zdecydować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×