Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola3389

1 tabletka do przodu

Polecane posty

Gość ola3389

jestem tu pierwszy raz i mam pytanie.....w środe rozpoczęłam nowy blister tabletek antykoncepcyjnych YAZ dostałam biegunki wiec zazylam czwartkowa tabletke wiec teraz jestem o jedna do przodu,mam pytanie czy ochrona przed ciaza jest zachowana i jak unormowac branie tych tabletek?bardzo prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola3389
blagam pomozcie naprawde nie wiem co robic,nie wiem czy jestem zabezpieczona mam juz 10 miesieczna coreczke i na razie nie planujemy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CO ZAZYWALAS 2 TABLETKI
JEDNEGO DNIA? czytac nie umiesz czy co? Jesli masz biegunke (ale nie ze idziesz raz tylko stale biegasz do WC) to tabletka jest szybciej wydalana z organizmu wiec caly czas jak masz biegunke i 7 dni po uzywasz prezerwatywy dodatkowo....zachowujesz sie tak jakbys brala antybiotyk obnizajacy skutecznosc pigulek...ulotka po cos jest wystarczy ja czytac ze zrozumieniem...jak masz unormowac teraz branie pigulek? musisz je brac przez 21 dni...normalny czlowiek wzialby 21 pigulek ale Ty wzielas jednego dnia 2 wiec w ciagu 21 dni musisz zazyc nie 21 a 22 pigulki....7 dni przerwy i po 7 dniach przerwy nowe PELNE 21tabletkowe opakowanie pigulek i JEDNA PIGULKE DZIENNIE 21 pigulek na 21 dni nie inaczej... poza tym skoro nie chcesz miec teraz 2 dziecka to zacznij myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola3389
ale ja mam opakowanie któro zawiera 28 tabletek bez zadnej przerwy,a ja sie poprostu przestraszylam wiec wzielam dodatkowa tabletke a nie mialam zapasowego blistra.w tym blistrze sa 24 tabletki anty i 4 placebo i wydaje mi sie ze jezeli bede brala tak do konca to tylko przesunie mi sie dzien okresu....myle sie?prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×