Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VB

Odkryłem dlaczego tylko na kafeterii robię błędy ortograficzne

Polecane posty

Ile razy czytam wypowiedzi idiotów na kafeterii, zaczynam pisać z błędami. Kafeteria jest bardzo szkodliwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w głębi duszy humanistką i mnie te wszystkie błędy ortograficzne bardzo bolą.. fizycznie i psychicznie:P także WYSTRZEGAJCIE SIĘ ICH! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Niestety to prawda. NIgdy nie mialam problemu z ortografia, nie musialam sie zastanawiac jak cos napisac, a teraz nonstop mam watpliwosci. Rezultat codziennego czytania wypocin dysortokretynow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adenozynotrójfosforanowa>>>🖐️... ja pisalem ostatnio maila gdzie staralem sie wykazac dobre strony pewnej sytuacji jaki zue :O.....pelna kompromitacja druga to taka ze mimo duzych mozliwosci nie udalo mi sie znalezc tlumaczenia dla ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam czarny nicku hazel
czy haziel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adenozynotrójfosforanowa>>>ale mimo wszystko mi glupio...nawet osoba ktora swietnie zna angielski powiedziala ze nie podpisze sie pod tlumaczeniem a ja nie chcialem wcisnac ci "smieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to byl tekst zrodlowy z ktorego korzystal przyjaciel....powiedzial tylko ze kilka zwrotow gdyby przetlumaczyc doslownie wypaczyly by sens mysli zawartych w slowach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×