Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ropuszkaaaaaa

Czy opłaca się otwierać własną działalność - sklep z bielizną?

Polecane posty

Brak pracy i codzienne poszukiwania od marca !!! zrodziły mi myśl, żeby otworzyć swój interes, ale czy opłacalne są sklepy z bielizną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ge4gtergrg
idz do urzedu i zapytaj o dotacje z UE, moj ojciec dostal 20 tys zl na rozkrecenie biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam serio chyba ze masz jakis genialny pomysl na znalezienie pracy bedac na zjezdzie teraz na weekend w szkole 2/3 grupy sa bezrobotni!! sytuacja conajmniej beznadziejna, 1/3 ma prace jako -tako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewota45
sklep z bielizna??? nie masz lepszego pomyslu? kto Ci to bedzie kupowal jak tyle sklepow jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można wiedzieć jaki interes rozkręcił i co myślicie o sklepie z bielizna? prosze o opinie.... jestem tak w beznadziejnej sytuacji ze nie stac mnie na mieszkanie i musze zaczac cos dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Agenturę towarzyską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ge4gtergrg
kochana franczyza, poczytaj o tym i poszukaj ktore firmy to praktykuja,to zarabista metoda na wlasny biznes, i kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplala
odradzam otwieranie sklepu!!! mówie serio!!!tak jak ktoś wspomniał wczesniej, skorzystałam z dotacji z PUP , warunkiem nie zwracania jej jest utrzymanie działalności min rok. liczyłam miesiące by ten okropny rok sie juz skończył!!!! sklep mialam z odzieżą młodzieżową. teraz dzieki bogu pracuje, nic mnie nie interesuje, czynsz, zus, opłaty,towar... mam święty spokój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erni
ropuszka otwórz sklep z k,omputerami.Pomysl dobry.Zawsze sie zarabia na tym,aszczegulnie w maju,gdy są komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opłaca się
otwierać sklepu z bielizną. Obecnie na rynku jest tak dużo sklepów, do tego dochodzą sklepy internetowe, więc musiałabyś mieć bardzo mocną reklamę i PR , żeby zaistnieć bo bez tego to będziesz tylko wegetować! Poszukaj jakiejś franczyzy... kiedyś zastanawiałam się nad Yves Rocher ale oni mieli bardzo wysokie wymagania co do lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budda wcale niemaly
zakład pogrzebowy im gorzej na świecie tym wlascicielowi zakładu lepiej wiem co mowie bo kolega ma i nie narzeka,robi pomniki takie tam to zawsze wypali!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys myslalam o aptece ale trzeba zatrudnic mgr farmacji, a ten wiedzac ze jest pożadany, stawialby tylko warunki.... wiec wpadlam na pomysl sklepu z bielizna i dla szczuplych i dla puszystych.... a tak sobie mysle ze zaklad pogrzebowy to tak jak apteki potrzebny (inny topik o tym, bo tu cisza zapadla jakas) w tym tygodniu chce podac decyzje i musze podjac bo jest gorzej niz zle, bo jak wroce do rodzicow to sie chyba pozabijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd weźmiesz ludzi
którzy będą "obrabiać" te zwłoki? Pijaczków spod budki z piwem zatrudnisz? bo na trzeźwo tego chyba nie da się robić ;) albo sama się 'tym' zajmiesz... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze moge pomóc
Ropuszkaaaaaa - jesli myslisz powaznie o interesie, a masz troche kasy, zacznij od sprzedazy na Allegro. Mozesz nawet się nie rejestrowac w dzialalnosci, po 2- 3 miesiącach zobaczysz jak ci idzie...., w tym czasie zrób sobie rozpoznanie...bo m.in. sa fundusze z UE, dla bezrobotnych, ale nie mozna podjąc działalnosci, pozatym branża wydaje mi się dośc "zapchana". W razie co pisz: zakladaniesklepu@gmail.com Adres jest prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep monopolowy z WYŁĄCZNIE polskimi trunkami, przede wszystkim wódkami. Wszystkie produkowane w Polsce wódki dostępne w Twoim sklepie :) Ważna jest lokalizacja- okolice odwiedzanych przez helmutów marketów, bazarów, etc. :) Wódki mają długi termin przydatności do spożycia, terminy płatności w hurtowniach tez są długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×