Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaktozrobic

kabiny prysznicowe-jjak doczyścić?

Polecane posty

Gość jaktozrobic

To istny koszmar.Po ilu latach trzeba je wymieniać?W miejscach niedostępnych,rogach ale również na styku szyb pojawia się kamień,rdza,brud nie do zdarcia.Pięć osób korzystających z tej kabiny nie przestrzaga zalecanego spłukania i wytarcia do sucha kabiny,dochodzi za słaba wentylacja.Ja czyszcze ja raz w tygodniu,to zmienia niewiele.Macie jakieś skuteczne sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłacznie
Merida-Pikasat Wszystko wyczyści.Wogóle produkty Meridy sa super.Polecam .Uzywam ich w pracy przy sprzataniu hotelu.Sa ogólnodostępne w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckjg
dla mnie doszyścic kabine to tez horror ten kamien jest nie domycia kiedys myłam do toalet wc sansed musze znowu go kupic nie mogę patrzęc na moją kabinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajmujacaaaaaaa
my wynajmujemy mieszkanie i u nas tez jest taka tragiczna kabina - horror, ktos o nia wcale nie dbal i teraz juz chyba sie nie da doczyścić :( szorowałam raz cały dzień, a brudu zostalo pewnie 50% :( dramat po prostu nie rozumiem jak mozna bylo tak zapuscic ta kabine! tez bym chciala znac sposob jak wyszorowac drzwi z kamienia, bo niestety mi sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprobuj moze octem
Wlej do spryskiwacza spryskaj a po pol godzinie splucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hej w Lidlu do kabiny ( na osad z mydła kamienia i rdzy a nawet pleśni) są fajne i niedrogie produkty w sprayu firmy W5 (tak sią nazywają). Ja nimi myję swoją kabinę i jest ok. Spryskujesz przecierasz i spłukujesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkamieniacz i szczoteczka do
zebow u mnie dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
płyn Goliat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×