Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagmarina19

dziewczyny bedace w zwiazkach z muzulmanami

Polecane posty

Gość dagmarina19

powiem krotko i na temat zwiazalam sie z mezczyzna ktory pochodzi z afganistanu moja rodzina nie potrafi tego zaakceptowac jak wam dziewczyny udalo sie wytlumaczyc rodzicom ze to nic zlego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/tatix
To prowokacja.Chyba że chodzi o Afgańczyka wychowanego w Niemczech czy Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarina 19
to nie prowokacja.poznalam go w anglii.od niedawna jestesmy ze soba.tak praktykujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja swojego poznalam w Polsce :) teraz mieszkamy razem w Niemczech :) jest wierzacy ale nie praktukujacy z rodzina nie bylo problemu chociaz na poczatku bylo trudno ale z czasem sie pogodzili i teraz go lubia :) hmm praktykujacy znaczy modli sie kilka razy dziennie czy nie az tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam zdanie
Chcesz wiedzieć co w tym złego? Nie znasz go, nie znasz społeczeństwa w jakim się wychował i nie jesteś w stanie sobie wyobrazić pozycji kobiety w Afganistanie. Kobiecie nie wolno zaprzeczać mężczyźnie, nie wolno się uczyć ani pracować, nie ma prawa siedzieć jeśli mężczyzna chce usiąść . Przesadzam? Widziałaś jego rodzinę? Wiesz jakie relacje ma z siostrą, matką, ciotką? Możesz pisać jak wspaniałą religią jest islam, ale to nie jest religia dla kobiet, a już tym bardziej dla niezamężnych kobiet.... Poczytaj parę artykułów http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,6587134,Kobiety_Afganistanu.html http://www.culturis.art.pl/492/ http://wyborcza.pl/dziennikarze/1,84009,3647566.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopp
nie przekonasz jej, takze nie ma co sie produkowac.Glupia jest i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbaborba
dziewczyno DAJ SOBIE SPOKÓJ !! zobaczysz co się będzie działo jak zaczną wychodzić róznice kulturowe! będzie płacz... no chyba, że odpowiada Ci życie w roli służacej, bez żadnych praw.. ;] bo prędzej czy później to wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarina 19
no tak.oto czego mozna sie spodziewac po ludziach siedzacych na tym forum.raz ze nie odpowiadaja na zadane pytanie,dwa ze oceniaja ludzi chodz w zyciu ich na oczy nie widzieli.zegnam was skonczeni idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz co robisz kobieto
no ale na glupote nie ma leku. moglabym tu podac przyklad z zycia wziety bardzo bliskiej mi osoby... sprawa zahaczyla o sad nawet (grozenie nozem). znam wiele takich milostek. jedna rada - albo pojdziesz po rozum dp glowy i kopniesz w dupsko muzulmanski pomiot albo... no coz.. przekonasz sie wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężar dowodu
tępa strzało nie chce mi sie robić wywodu na temat tego,co robisz.Ale mam nadzieję, ze jesteś choc w 1% swiadoma co do kultury państwa,z którego on pochodzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz co robisz kobieto
acha... te muzlumanskie pomioty sa swietnymi aktorami. potrafia tak grac swoja role cudownych mezczyzn, mamic i manipulowac kobieta dopoki nie osiagna swojego celu. widze, ze na ciebie tez juz jeden zarzucil siec. nie wazne co powiemy, on jest kochany i dobry.. skad ja to znam.... gdyby glupota dodawala skrzydla to pewnie fruwalabys pod samiuskim niebem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój-dziewczyna sama się musi przekonać. Autorko rób jak uważasz ale jeśli się sparzysz to pamiętaj, że Cie ostrzegano. I pomyśl tez o tym że miłość to nie wszystko, a jeśli kiedyś minie zauroczenie to czy bedziesz sie mogła z tym człowiekiem zestarzeć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężar dowodu
jak ci przypieerdoli w łeb raz i drugi to dopiero pojmiesz to,co wiekszosc chce ci uswiadomic. Na tym etapie nie korzystasz z mózgu,wiec to wszystko to dla ciebie czcza gadanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie martw sie tak reaguje wekszosc polakow po tym wlasnie sie poznaje jak bardzo nasz kraj jest zacofany.. ja mam turka muzulmanina mieszkamy razem bez slubu a ponoc im nie wolno.. duzo by pisac o tej religii sama tak myslalam jak oni na poczatku ale prawda jeat taka ze chyba nasz katolicyzm jest bardziej zacofany od islamu kobieta moze pracowac i pisanie takich bzdur to tylko nieznajomosc tej religii.. a prawdziwy muzulmanin dba o swoja zone o dzieci o to zeby nic im nie brakowalo.. oczywiscie sa tacy co bija i klamia ale wsrod naszych polakow nie jednego takiego mozna znalesc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam zdanie
mooniśka znasz jakąś Afgankę? Byłaś w Afganistanie? Pytam, bo właśnie o Afgańczyka chodzi. Islam co fajna religia, szkoda tylko, że ojciec może zabić córkę jeśli się spotyka z innowiercą :-o Super ,że mieszkasz z muzułmaninem, pewnie się świetnie razem bawicie, wychodzicie na imprezy i jemu nie przeszkadza gdy tańczysz z innymi mężczyznami :p Pewnie znasz jego rodzinę, a matka często wymioenia się poglądami z ojcem, prawda? Wyjdź za niego, a za rok opowiesz jak fajnie jest być żoną muzułmanina. Pewnie opowiesz też, że nie ma różnic kulturowych, a nakaz podporządkowania się kobiety to bzdura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czytaj co napisalam: moj facet to turek i jest niepraktykujacy napisalam takze ze wsrod nich sa i tacy co bija, wyzywaja i klamia to jest normalna nacja tak jak i nasza hmm wsrod polakow tez mozna spotkac dobrych jak i zarowno zlych facetow.. hmm rodzina mojego faceta jest normalna nie ma wsrod nich przemocy!! z takich rodzin powinna nie jedna polska rodzina brac przyklad.. takie moje zdanie nie bede sie klocic bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×