Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doominikaaa

wybór piekarnika do zabudowy help

Polecane posty

Gość doominikaaa

hcę kupić piekarnik za 1500-2000 zł. myslę o Bosch'u. powiedzcie na jakie funcje zwrocic uwagę??? czego w praktyce najczęsciej się uzywa?? termoobieg 3d ? teleskopowe prowadnice, przydają się? jakie funkcje??? kataliza itp to jest ważne?? znalazłam tez piekarnik samsung twin convection?? warto go rozwazyc, czy nie??? http://www.samsung.com/pl/consumer/detail/de tail.do?group=homeappliances&type=oven&subtype=ovenarchives& model_cd=BT65TDBCT/XEO może taki? http://www.planetabezvat.pl/dzial/agd/katego ria/?id=45&bid=41862 proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfglhh
ja mam najnowszą amice i jestem b. zadowolona jednak nie korzystam z większosci funkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaaaaaaaaaaaa
oczywiście miało być /chcę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jest, że płaci się za masę fukcji a pozniej przeważnie korzysta tylko z grzania góra, dół lub razem i termoobiegu, ja jeszcze nigdy nie mialam potrzeby zeby korzystac z innych funkcji... ale prowadnice sa fajne, takie osobno jakby a nie po prostu wglebienia w bokach piekarnika... ja mam mastercooka i nie moge powiedziec nic negatywnego, podobno kuchenki i piekarniki maja dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym powiem Ci ze piekarnik za 1500-2000 to duzo, nawet za duzo jak dla mnie, ja za tyle mialam calą kuchenke z plyta szklana i zeliwnymi rusztami :) aha i warto poogladac i pomacac sprzet w normalnym sklepie a kupic w necie, np sklep electro jest przeze mnie wielokrotnie juz sprawdzony a duzy sprzet agd kupilam tam o wieeeele taniej :) ale wiadomo warto szukac wszedzie bo kazdy sklep ma rozne promocje, zycze udanego zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupowałam kuchenkę, szukałam w jakiejś rozsądnej cenie, i dobrej, chciałam białą i tej samej marki co mam lodowke,,, znalazłam taką fajna stronkę tanio.pl gdzie można znaleźć produkty i porównać ceny... są też opisy i poradniki,, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Tekę. Najczęściej używam termoobiegu, czasem termoobiegu z grillem. Prowadnice mam, ale nie uważam tego za jakąś konieczność, spokojnie mogłoby ich nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam amicę, ale boschem na pewno się nie zawiedziesz, mam inne sprzęty tej firmy, choćby zmywarkę. Co do funkcji, najczęściej korzystam z termoobiegu, jest w zasadzie uniwersalny. A jeśli mowa o teleskopowych prowadnicach - jestem zdecydowanie ZA! Dzięki temu nie ma możliwości, by blacha nagle Ci spadła, jak się zagapisz, idealna sprawa, choćby do wybierania frytek. Moim zdaniem, przydatny gadżet. Proponowałabym jednak pozostałe funkcje obgadać z fachowcami ze sklepu z AGD, na moderni.pl możesz obadać specyfikacje sprzętów, a wybór skonsultować z obsługą, mnie bardzo pomogli przy wyborze lodówki, no i co istotne - nie wpuszczają w maliny przeciętnego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssde
apo co ci narazie wode ugotujesz w czajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetanka90
Ja mysle ze jesli chcesz naprawde zaoszczedzic i kupic taniej niz w sklepie to zobacz sobie tutaj http://tanio.pl/cid,2684,cname,agd-dom-i-ogrod,domiogrod.html mysle ze cos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim budżetem na pewno znajdziesz coś dla siebie u http://www.wior.pl/pl/sprzt-agd-do-zabudowy.html rozejrzyj się w ich ofercie. Mi udało się dorwać tam kuchnię BOSH w promocyjnej cenie. Okres po świetach to też wyprzedaże więc tym bardziej zachęcam do odwiedzenia strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzzle z bulki tartej
zapytaj pana albo pani w sklepie... on/a ci doradzi to z czego bedzie mial/a najwyzsza prowizje i wszyscy beda zadowoleni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×