Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość choruję na taką bransoletke

Czy kupno bransoletki za 320 zł dla zwykłej Kowalskiej to głupota ?

Polecane posty

Gość choruję na taką bransoletke

i mam dylemat :O Jak ją kupie to bede sobie pluła w brodę. Jak nie kupie to będę węszyć przy szybie wystawowej jak pies przy obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina..11.11
nie czaj się tylko kup sobie, zobaczysz jak taka mała rzecz może ucieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to głupota, ale to zależy od stanu twojego portfela. Jednych na to stać, drugich nie; jednym nie szkoda na to pieniędzy, drudzy mają, ale żałują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym razie nie głupota, o ile rzeczywiście nie masz innych, pilniejszych potrzeb. Dobra biżuteria może swoje kosztować, 320 złotych to znowu wcale nie tak dużo. Ja jednak staram się polować na promocje, ostatnio bardzo polubiłam złoto, oczywiście delikatne, skromne. Zdecydowanie nie lubię wyglądać jak choinka :) W sklepie rafidu zdarza mi się ustrzelić raz na jakiś czas kolczyki po obniżce, dla mnie super, bo uwielbiam zakupowe okazje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna glupota!!! Niby czemu masz sobie odmawiać,skoro masz pieniądze i nie masz ważniejszych wydatków:).Kupuj śmialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Po cenie wnioiskuję, że jest to branzoletka ze zlota-zrebra- półszlachetnych koamieni?! Jeśli tak jest to ... sweter + spodnie (najzwyklajsze) = 150 zł, torebka skórzana od 150 - ..., płaszcz, od 200 zł tdo ... Chodzi mi o to ,że to są rzeczy na sezon - dwa a ładną branzoletkę założysz z pięć jak będizesz ciciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nam "Kowalska" nie pokazała na co się tak straszliwie napaliła... ale wierzę, że jakaś zjawiskowa ta bransoletka, 320 złotych w końcu piechotą nie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie jest głupota. Taka bransoletka to rzecz na lata. Ktoś wcześniej zamienił tę kwotę na ubrania, niby racja, ale z drugiej strony jakość ciuchów ostatnio jest fatalna. Ja 3 miesiące temu kupiłam torbę ze skóry ekologicznej w NY za którą zapłaciłam w promocji 100zł. I co? Już się zniszczyła. nity wypadły, a skóra popękała... Ja też mam bransoletkę, która kosztuje ok. 400 zł. Jest od Kruka, srebrna z drzewem hebanowym, limitowana edycja (dostałam od taty na obronę pracy magisterskiej). Bardzo lubię ją nosić i bardzo możliwe, że przekażę ją kiedyś w spadku dzieciom:)), bo wiem, że na pewno przetrwa bardzo długo.. Ostatnio kupiłam w Zegarki.com.pl zegarek. Owszem, zapłaciłam za niego 320 zł (MX2023 MEXX), ale wiem, że nie jest "bublem" i zaraz się nie zepsuje. Uważam więc, że można zapłacić więcej za coś, co jest porządnie wykonane, ładne::)), bo prawdopodobnie będziemy się tym dłużej cieszyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio kupilam kolczyki
za 800... i mam wyrzuty sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 320 zł za bransoletkę to nie
jest jakaś wygórowana cena za biżuterię :) A zegarek za 320 zł to niestety nie jest kwota za którą kupuje sie porządny zegarek :) Zresztą mexx nie jest firmą produkujacą solidne zegarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmnnnnn
mozesz pokazac te bransoletke bardzo jestem ciekawa jak wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaa
wg mnie to za duzo, nie zaplacilabym tyle za bransoletke. co innego naszyjnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka654343
Wcale nie duzo kasy  kupilam siostrze bransoletke na okrągłe urodziny i zapłaciłam kolo 300 stow zależało mi żeby była oryginalna i elegancka i taka jest . po prostu jak chce się kupic cos porządnego to niestety trzeba zapłacić Nie wyobrażam sobie żebym jej mogla kupic jakies badziewie za pare groszy bo wiem ze w byle g.. to ona nie chodzi ale w koncu pracujemy zarabiamy i nas stac . glupota to raczej nie jest . chyba ze chcesz wygladac jak wiesniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka654343
sophia ma racje... zgadzam sie ja bransoletke dla siostry tez kupowala u kruka oni maja piekne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×