Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EURYDYTA669

MUSZĘ KUPIĆ SUSZARKĘ DO WŁOSÓW-TYLKO JAKĄ/

Polecane posty

Gość EURYDYTA669

MA PRZEDE SZYSTKIM SZYBKO MI WYSUSZYC WLOSY. BEZ ZADNYCH KONCÓWEK TYPU DYFUZOR. CO POLECACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
jeżeli chcesz najzwyklejszą suszarkę, to polecam Rowente, np. http://www.electro.pl/produkt-ROWENTA_Suszarka_CV_4040_Moveling_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-26241,181.html ma sporą moc, ma 3 stopnie ustawiania prędkości, a na 3-im poziomie powietrze jest na tyle gorące, żeby bardzo szybko wysuszyć włosy, no i to dobra firma, także suszarka będzie Ci długo służyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak teraz jest szeroki wybór,,,, różne bajery i takie tam,,, polecę coś co ostatnio odkryłam i wypróbowałam, a chodzi mi o tanio.pl gdzie można porównać produkty, a przede wszystkim zweryfikować ceny,, bo naprawdę są spore różnice, ja znalazłam okap kuchenny o ponad 50 z taniej niż bym kupowała tam gdzie już to miałam zrobić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze i wszędzie :) polecam bosha:) tylko teraz wszystko zależy od tego, ile chcesz za nią dać. Zerknij na magicznaplaneta.pl, tam jest sporo promocji. Taką zwyklą suszareczkę bez bajerów np. BRAUN ADT 1000 dostaniesz za 45 zł, ale za taką lepszą z funkcją jonizacji (żeby włosy się tak nie niszczyły) zapłacisz ponad 100zł. Udanych zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak misia polecam Philips. Mam suszarkę tej firmy już chyba 8 lat i nadal działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Faktycznie ta firma ma niezły sprzęt, ja mam prostownicę od nich. Natomiast jeśli chodzi o suszarki to z rowenty też są niezłe te z jonizatorem. Jak patrzyłam na electro.pl to można dobrej klasy kupić już za niecałe 82 zł więc jeszcze nie jest źle na kieszeń przeciętnej Polki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia.rty
OTWIERACZ, KTÓRY GADA I LICZY OTWARTE BUTELKI Otwórz swoją butelkę niecodziennym sposobem ! http://skr9.pl/9428b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×