Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

zapraszam do tworczej rozmowy

Polecane posty

Co myslicie na temat zjawisk paranormalnych? A moze wam sie cos przydarzylo ciekawego? :D Zapraszam na powazna rozmowe ludzi doroslych emocjonalnie a nie podszywow.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdevilowany angel
a Tobie coś takiego się przydarzyło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel Oczywiscie ale nie musze ci sie spowiadac ;] Zdevilowany angel Oczywiscie, wlasnie dzieki takim przeżyciom zaczelam sie interesowac tym wszystkim ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistyczna-> a co na przykład masz na myśli? Sny prorocze też mogą być w tym temacie czy nie bardzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdevilowany angel
mistyczna, opowiec coś więcej o swoich przeżyciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najahaje2 Oczywiscie, to rowniez jest dziwne prawda? ^^ Oj duzo by tego pisac ^^ OOBE, LD, dawanie znakow od osob umierajacych, przewidzenie czegos, czucie ze nie jestem sama, ze ktos jest zawsze kolo mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ojciec kapitalnie gral na gitarze, byl wrecz wirtuozem. zawsze uczyl mnie gry, i cwiczyl zemna, nie zdazyl mnie nauczyc, zmarl. noc po pogrzebie mojego ojca, gdy lezalem w lozku i probowalem zasnac, gitara ktora dostalem od niego pare dni przed jego smiercia zaczela brzdakac,grac, nigdy nie bylem tak przerazony, jestem sceptycznie nastawiony do zjawisk paranormalnych, ale te noc przy grajacej gitarze zapamietam do smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majsterek na poczatku przykro mi z powodu twojego ojca. to co przezyles bylo piekne ^^ Znak milosci i opieki od zmarlego ojca... Cos pieknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdevilowany angel
OOBE próbowałam, ale nic mi z tego nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie interpretuje w zaden sposob, mam mieszane uczucia co do tej sytuacji, strach towarzyszy mi na samo wspomnienie, sam nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, z tym "ktoś jest zawsze koło mnie" to fakt. Niby jestem sama w domu a czuję zawsze czyjąś obecność... dziwne. Czasami nawet muszę się obejrzeć i sprawdzić czy ktoś nie stoi za mną naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez sie wystraszym OOBE. NAgle poczulam jak wisze w powietrzu u mnie w domu a kolo mnie normalnie moi rodzice i rodzenstwo chodza i mnie nie widza a ja dobrze wiedzialam ze leze w lozku. Nie moglam sie ruszyc. Bylam przerazona i nagle spowrotem znalazlam sie w lozku wystraszona i spocona. ALe jednak nadal mnie to fascynuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najahaje2 Ja sie do tego przyzwyczailam, czuje ze ZAWSZE jest obok mnie. Nawet jak slucham muzyki i mam zamkniete oczy to czuje ze sie we mnie wpatruje i w pewien sposob chroni. Nie raz mnie uratowal ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ja po tym oobe calkowicie sfiksowalam! Mialam porabane sny, porabane wizje i halucynacje :o trwalo to pol roku. rok temu przestalam to sobie wmawiac i be zzadnego powodu zaczelo to wracac tydzien temu. Tak strasznie zaluje, ze w ogole to wszystko w ogole rozpoczelam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo sie balas kiedy doswiadczalas OOBE. Albo niestety jestes za slaba psychicznie, ewentualnie moglo stac sie wtedy cos co bylo dla ciebie pewnym rodzajem traumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może...nie wiem, wiem, ze to było i jest straszne :o a ja nawet nie wyszłam z ciała! To wszystko, co działo się później nie miało już nic wspolnego z OOBE, tylko zaczelo sie od tamtego momentu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze czasem przykre doswiadczenia ograniczaja nasz dostep do nowych tajemnic. boimy sie znow tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOBE chyba też tego doświadczam... tylko, że nie wiem czy to aby napewno to..czy po prostu paraliż senny... strasznie męczące... albo też może i zmory... :P a tak w ogole na temat to kiedyś jak byłam mała...leżałam sobie w łóżku, moja mama myła brata w łazience i nagle patrze a koło drzwi stoi postać identyczna jak moja mama, tylko miałą zaciśniete pięści i żęby...:/ żadnych kroków nie było słychać, w łazience nadal lała się woda...przykryłam się kołdrą cała, po czym odkryłam i już tego nie było... później się pytałam mamy czy wychodziła z łazienki... nie wychodziła...do dziś pamiętam ten widok...strasznie dziewne... ostatnio znajoma opowiadała, że miaął kiedyś coś podobnego... więc cóż to mogło być...jak byłam mała twierdziłam wtedy, że zobaczyłam wampira...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjghjkk
a jak wywołać OOBE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×