Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednaszaramyszka

facet nie odzywa się do mnie od 2 dni

Polecane posty

Gość ale pieprzycie znooowwww
babielato - to nie taki typ czlowieka, tylko TO SIE NAZYWA MEZCZYZNA!!! jak facet cos robi, to jest TYM ZAJETY!!! kiedy wy sie kurwa tego nauczycie????????? ja pierdole!!!!! tepe baby!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babielato
Nie sugeruj mi, że nie znam mojego męża i nie wiem jaki był. Są różni ludzie i mają różne charaktery mój mąż jest własnie taki i mi to nie przeszkadza. I proszę mniej wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Proste, prawda? Po prostu polecenie/prośba wyrażona wprost. Chyba az zbyt proste, mogą nie zrozumieć ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie znooowwww
Potrafię siłą umysłu i mocnym chuchem wytruć mszyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloompyyy
A ja postanowilem, ze od teraz to nie ja bede sie pierwszy odzywal, ani przyjezdzal do niej. Efekt - 24h bez kontaktu. Wreszcie mam dowod, ze malo sie stara o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gierki kto kogo przetrzyma
w milczeniu sa dziecinne. odezwij sie pierwszy ale wyjasnij, ze nie lubisz, kiedy dlugo milczy. co za dziadostwo na tej kafeterii, wymagania wszyscy maja jedynie do kogos. a nie laska przyjrzec sie sobie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqualena
ZERŻNIJ SIĘ Z INNYM SORY ZA PTREŚĆ ALE POWINNAŚ DAĆ MU NAUCZKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla ble ble
Facet się nie odzywa od 2 dni - czy wypada wpierw napisać? Po czym poznać że mu zależy? Cholerka, czemu to takie skomplikowane jest? Tak mi smutno w mojej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla ble ble
Z tego co tu wypisujecie - rozumiem ze facet się nie odezwie, bo mu nie dałam, lub w drugiej wersji bierze mnie na przetrzymanie. Tylko że ja też czasem biorę facetów na przetrzymanie by sprawdzić czy mu faktycznie zależy. Jeśli zadzwoni - to zależy, jak nie zadzwoni to znaczy że zależny ale tylko na seksie. Nie chodzi tu o jakieś stwarzane paranoje na temat nowo poznanej osoby, nie układam w głowie obrazków jak będzie wyglądało nasze życie jak będziemy razem. Ja muszę mieć klarowne komunikaty albo rybka albo akwarium. Dlaczego Panowie nie potrafią tego zrozumieć i myślą że jesteśmy strasznie szczegółowe i skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytam dalej xd
Jestescie nie normalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, nienormalne. Do mnei jak sie nie odzywa to pytam "zapomniales mojego numeru?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wola popytac jasnie oswieconych, feministycznych an na forum lub kolezanek, ktore napisza badz powiedza im, ze facet ma je w d***e. One w to uwierza i koniec zwiazku ;) Bo facet ma byc IDEALNY i musi zawsze IDEALNIE sie zachowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×