Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flip

Problem???

Polecane posty

Gość Flip

Cześć... Kieruję to pytanie to wszystkich którzy mogą mi pomóc??? Mam dziewczynę i nie mogę pogodzić się z jej przeszłością...dokładnie z tym że sypiała ona wcześnie z innymi facetami??? Czy jest aż tak źle ze mną...czy to tylko zazdrość z powodu że nie byłem pierwszy??? Proszę o komentarze i w miarę normalne rozwiązania mojego problemu??? Z góry serdecznie wszystkim dziękuję...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisz swój problem na
naszej klasie albo w czasopiśmie dla nastolatków... to portal dla rozwodników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniale by bylo, gdyby swiat byl tak skonstruowany, aby ona była ta pierwszą, a on tym pierwszym, ale niestety tak nie jest. Pomysl o tym, jakbys sie czuł jako ten pierwszy, gdyby po jakims czasie Twoja kobieta chciała spróbowac czegos nowego? Moze lepiej, ze ma juz doswiadczenie w tym zakresie, a Ty bedziesz tym ostatnim, jedynym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeeeeee
a czy Ty nie miales wczesniej nikogo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeeeeee
no i ile macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
jakbym slyszala mojeo narzeczonego... niby wali go przeszłość, liczy sie wszystko od momentu poznania, ale jak sie czegos "dopatrzy" lub przez przypadek ktos cos chlapnie to jest foch i tupanie nóżka... ehhh faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flip
Mamy po 25 lat...ja wcześnie miałem tylko dwie partnerki ona...10 facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po problemie
sam prawiczniem nie jesteś i masz jakieś pretensje... bo co? ona powinna być dziewicą, a facet nawet po 100 laskach jest idealnym kandydatem na małżonka? obudź się koleś, kobiety doskonale pojęły wszystkie świństwa i podłości z życia facetów i już nie wrócą do roli wiernych i biernych kur domowych, papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A szkoda.
"obudź się koleś, kobiety doskonale pojęły wszystkie świństwa i podłości z życia facetów i już nie wrócą do roli wiernych i biernych kur domowych, papatki! " Wiele by przez to zyskały -może jeszcze to zrozumieją i czasy gdy kobieta była kobietą ,jeszcze wrócą. No ale jeśli chcą równouprawnienia to ze wszystkimi rygorami takiego stanowiska .Albo równouprawnienie albo kobieta jest kobietą ,inaczej się nie da. Do autora ,ponieważ jest to dla Ciebie problem ,to proponowałbym jednak sobie odpuścić ta panią ,problem będzie się nawarstwiał a wraz z nim brak zaufania ,zaś bez zaufania nie ma nic-im dalej ,to z większym hukiem i konsekwencjami wasz związek się rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flip
Czyli jednym słowem źle zrobiła mówiąc mi o swojej przeszłości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żle nie
i tak mogło się wydać ,może to asekuracja a może uczciwość ,nie wiem nie znam jej.Problem ,czy Ty potrafisz sobie z tym poradzić ,jeśli nie to odpuść ,pól świata tego kwiata ,na siłę nic nie zwojujesz ,siebie też nie okłamiesz nie oszukasz a im dalej w las tym więcej drzew tym więcej niepewności i braku zaufania ,bez zaufania to męka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie zrobiła źle że Ci
powiedziała zła zacznij szukać w samym sobie, znasz takie stare i niemodne powiedzonko o widzeniu drzazgi w oku bliźniego i niedostrzeganiu belki we własnym? a jak już stwierdzisz, żeś jak lilija czysty i bez skazy, to zapisz się na portal dla prawiczków i szukaj dziewicy - najlepiej orleańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie
musi być dziewica chociaż powinna .Każdy błędy popełnia ale kobieta takich nie powinna. .Pytanie jest innego rodzaju =dlaczego i dlaczego aż tylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja do kwadratu
a dlaczego kobieta niepowinna??? przepraszam bardzo! i proszę o błyskotliwą odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
A che być kobietą? Błyskotliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×