Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .....fluoride...

fluoride w mleku sztucznym

Polecane posty

Gość .....fluoride...

na pudełku naszej mieszanki jest napisane: fluoride mniej niż 10uq do tego nasza woda na pewno tego fluoru nie ma mało, a dziecko ma podejrzenie na fluorozę , ma 15 miesięcy czy w tym przypadku nie będzie lepsze mleko krowie, nie trzeba dodawać tyle wody z kranu, czy mleko krowie ma mniej fluoride? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mamy jakis wybor
a mozesz poszukac mleka bez fluoru? nie wiem czy w Polsce jest,ale ja stosuje niemiecka mieszanke i nawet cos bylo napisane-bez fluoru. A ile maluch ma? Jak jest juz spory to mozesz sprobowac z normalnym mlekiem. Ja mojemu daje na sniadanie kaszke na pelnym mleku,ale do picia na razie jeszcze mieszanke. Ma 7 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mamy jakis wybor
przepraszam, jestem slepa :) przeciez napisalas 15 miesiecy. W Polsce co prawda mowia zeby karmic modyfikowanym do 3 r. z. Tutaj gdzie ja mieszkam co najwyzej do roku a od 6 m.z mozna przygotowywac posilki na pelnym mleku krowim wiec podaje kaszke i maly wcina :) Ja zaczelabym mu podawac juz mleko. Powoli-tak jak kazda nowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 15 miesiecy
moze spoko pic krowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko do 3-go roku życia
nie powinno pić mleka krowiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 15 miesiecy
tak tak wiadomo, mleko, biala smierc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko do 3-go roku życia
twoje dziecko -twoja sprawa, dawaj mu co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoride...
dzięki , nie boje siem podac mleka krowiego starszemu podałam przed rokiem ale chodzi o to które ma mnie fluoru, a jakie to mleko niemieckie bez fluoru? może jeszcze spróbóje poszukać mieszanki bez fluoru i wtedy może na wodzie mineralnej, jeżeli chodzi o mleczne zęby już nic nie zmienie plamki są ale chodzi mi o stałe bo wiem że zaupełna mineralizacja konczy się 2 lata po wurżnięciu się zębów, no i podaje mu więcej wapna, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mamy jakis wybor
to niemieckie mleko nazywa sie Holle (Organic Holle Formula). Ja nie mieszkam w Niemczech,ale jest tutaj jeden dystrybutor. Moze w Polsce tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×