Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomcioszek

już nie mam siły - jestem deperatem /

Polecane posty

Gość anarabelilka
Bo mam pretensje, ale nie do przyjaciol heheh bo niby o co? :) :) :) Pretensje to mam do zycia :P Tego, ze nie chce i nie jest tak idealny jak jakies tam pewne wyobrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarabelilka
ano wlasnie! Ja tez to barzo czesto robie swiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde , mnostwo moich kolezanek chciało ode mnie czegos wiecej , słyszałem mnostwo komplementów pod swoim adressem od kobiet, lecz po co mi te komplementy skoro tylko na nich sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vid_sa
Czasami kobieta potrzebuje czasu, zeby zrozumiec, czy Ty jestes tym wlasciwym i ewentualnie zeby zrozumiec co stracila:) A takie refleksje ja nachodza przewaznie wtedy, kiedy on spotyka sie z kims innym:P No coz..proznosc kobiet. Choc wiadomo, kazdy jest inny. A wiec jedna pomysli w ten sposob, ktory przedstawilam, a inna pomysli " szybko o mnie zapomnial". Jesli Ci na niej bardzo zalezy, znasz ja dlugo i uwazasz, ze warto na nia czekac, to czekaj i badz przy niej kiedy bedzie Cie potrzebowala. Zostan jej przyjacielem, powiernikiem. W jednym wypadku to sie powiedzie, w innym nie. W moim jednak, wlasnie tak bylo:) Rozstalam sie z chlopakiem na ponad rok,uwazalam, ze juz nie czuje do niego tego, co kiedys. Jednak on byl wytrwaly, czekal, byl, wspieral i kochal:) I znow jestesmy razem:) Zycze Ci wiec powodzenia, moze i Tobie sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarabelilka
Ja bynajmniej nie umniejszam dotyku, bliskosci fizycznej. Niewatpliwie sa to b. wazne elementy codziennego zycia, ale elementy. Nie wszystkim wystarcza one do pelni szczescia. Nie zgodze sie z Toba, ze brak bliskosci fizycznej powoduje oddalenie i bez niego nie ma mowy o bliskosci psychicznej. Chyba nie mam z nikim tak wielkici psychicznej jak wlasnie ze wspomianym przyjacielem, z ktorym nawet... nie trzymalam sie za reke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarabelilka
Bo najwazniejsze to nie zaczynac od d... strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz mowiłem niejestem desperatem, odmowiłem jej przyjazni bo powiedziałem ze nigdy nie traktowałbym jej jak kolezanke, sam bym siebie wykonczył nie toleruje bycia z kims innym tylko po to zeby sie przekonac ze ta poprzednia osoba była własciwa miałem kilka sytuacji kiedy zostałem rzucony przez kobiete , i wiecie co ? 8/10 wracało bo stwierdzało ze moze nie byłem doskonały ale o wiele lepszy niz tych dziesieciu ktorych miała po mnie - a ja posługiwałem sie w momencie kiedy prosiła mnie o szanse cytatem - zasługujesz na jeszcze jedna szanse lecz w ramionach innego faceta , prosby ich nic nie pomagały, tylko raz zrobiłem wyjatek teraz czekam lecz swiat jest pełen pokus , jestem niecierpliwy , lecz wbrew swoim zasadom czekam ps. bez bliskosci fizycznej mozna wytrzymac , ale ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarabelilka
Ja mam troszke bardziej skomplikowana sytuacje i po prostu nie chce , za przeproszeniem nasr... sobie w zyciorys. Masz 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarabelilka
Offerma, gubisz point :) Czy najpier idziesz z dziewczyna do lozka, a pozniej budujesz z nia relacjie emocjonalne? Jesli mowisz o seksie, to jest to potrzeba niskiego rzedu. Natomiast ptrzeba bliskosci to juz jest potrzba wyzszego rzedu. A jeslibys znal sie troszke, tylko odrobinke na psychologii to bys wiedzial, ze wiele ludzi bardzo kwestionuje wymieniona przez ciebie piramide potrzeb. Jest ona bardzo prosta i prymitywna, dlatego tez mozna jej uzyc ,ale chac prowadzic dalsze i glebsze rozwazania na ten temat powinnismy z niej zrezygnowac. Zreszta to chyba nie ma znaczenia. Tomek czego oczekujesz? Czego szukasz tu na forum? Pocieszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarabelilka
Otoz to. NIe ma wyjscia oferma. No blagam. Napuszona poze? :):):) Nie wiem czego mi brakuje, ale bynajmnien nie przyjmuje zadnych dziwnych nap:) Pisze co sadze, i bynajmniej nie zamierzam Cie obrazac. Slowo pisane ma to do siebie, ze bardzo latwo sie zle zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarabelilka
ale do czego Ty chcesz mnie przekonac? Doskonale wiem o czym Ty mowisz i zgadzam sie w 100 proc. z Twoim ostatnim postem, z poprzednimi juz nie bardzo. Wiesz, mam 20 lat wiec nastolatka to juz raczej nie jestem. A bagaz zyciowy to juz pewnie 45 latki. W ogole potrafisz czytac ze zrozumieniem? Wiec przesledz prosze jeszcze raz moje posty. Nie pisze o milosci telewizyjnej. O czym pisze? Ano o tym, ze mozna z kims byc szebanascie lat wlaczajac w to zwiazki fiz., ale wciaz nie miec zwiazku psychicznego. Ja wiem, ze sa ludzie, ktorym chleb i seks wystarcza, ale sa tez tacy, dla ktorych owszem jest to rowniez b. wazne, ale oprocz tego maja inne potrzeby. Taki ideal to kiedy bedzie mial zarowni bliskosc fiz. i psychiczna w jednej osobie. I nie mowie, to o telewizyjnej bliskosci. Zarowno jednej jak i drugiej, bo to jest po prostu jakas kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarabelilka
Jesli chodzi Ci o to,ze bliskosc fizyczna wzmacnia relacje, to oczywiscie, ze jest to prawda i nie podlega to dyskusji. Ale reszte teorie, to mozna sobie niestety o kant tylka rozbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarabelilka
Hehehe:) Ubawiles mnie:) Podeszles do tej wymiany zdan bardzo ambicjonalnie. Ja nigdzie nie probowalam wytykac ci braku wiedzy, a jesli tak to odebrales to przykro mi. Podstawa udanej dyskusji sa argumenty, zbilam Twoj argumnet odnosnie piramidy potrzeb( tej konkretnej), na co Ty dostales piany:) typowe, dla facetow o bardzo niskich horyzontach mysleniowych. Dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy moze napisac co chce, ale moje zadanie polega - jako autora- na tym zeby odróznic brednie od wartosciowych zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina30

ja też kiedyś nie miałam sił i już miałam się poddać, ale natknęłam się na bloga teksty-aplana.pl i totalnie zmieniłam swoje nastawienie - szkoda życia na doły i depresje, trzeba zacząć działać i mysleć pozytywnie, inny ludzie maja gorzej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikna

Tutaj pedagog opowiada fachowo o depresji 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×