Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajacapracy

wymagania w ogloszeniach........

Polecane posty

Gość szukajacapracy

Witam! Czy jest tu ktos kto dostal prace mimo ze nie posiadal doswiadczenia wymaganego w ogloszeniu? czy mam wysylac tez na takie ogloszenia? (tzn wysylam, ale nie wiem czy to ma sens) czy to prawda ze wymagania w ogloszeniach bywaja zawyzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj se spokój
nic nie umiesz do dawaj dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy Chujeba
Tak, wymagania sa zawyzane, zeby odsiewac takich niezdecydowanych jak ty. No sama powiedz>: na co pracodawcy niezdecydowany i nie pewny siebie pracownik? Chicalabys takiego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacapracy
nie jestem niezdecydowana, tylko to ze w kazdym praktycznie ogloszeniu chca dowiadczenie powoduje ze troche mnie to przygnebia, jak pisalam wysylam mimo to, ale dobrze wiedziec ze wymagania sa zawyzane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy Chujeba
No pewnie, ze slij! To kiedys wysylalo sie cv poczta i sie czlowiek zastanawial, czy warto wydawac zlotowke na znaczki?! A teraz?.. Mail w to- mail w tamato. Teoria wielkich liczb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacapracy
nie wysylam tylko tam gdzie jest napisane wielkimi literami, na czerwono :P cos w stylu "warunek konieczny doswiadczenie........." :P ale czy tam gdzie jest normalnie napisane w tresci ze doswiadczenie to wysylam, tylko czy tam gdzie pisza minimum rok, dwa, tez slac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgnnn
ślij bo niegdy nie wiesz czy się komuś nie spodobasz ... to tylko kliknięcie i mail wychodzi wiec warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggfgggg
nie pytaj ludzi na tym forum, tu same chamstwo siedzi, ktoremu poprzewracalo sie w łbach z nadmiaru pracy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×