Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urozmaicenie zwiazku

urozmaicony związek............

Polecane posty

Gość urozmaicenie zwiazku

jestesmy małezenstwem od 2 lat :) 24godziny na dobę razem- razem pracujemy- razem robimy zakupy itd itp nawet czasami sie razem kapiemy :P Mój mąż mógłby się ze mną kochać każdego dnia w kazdej wolnej chwili- ja nie- mi wogole nie chce sie uprawiac seksu. Czy macie jakis zloty srodek na to jak urozmaicic zwiazek inaczej niz seksem- jak sie soba nie znudzic- czy uwazacie ze powinnismy zaczac spedzac czas osobno aby np mi sie batrdziej chcialo. Kocham mojego meza i az do tego stopnia ze nie nudzi mnie bycie z nim caly czas- ale to chyba jednak za duzo........... chcialabym wymyslic co mozemy robic zeby nie wpasc z rytune i sie soba nie znudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie umie nic doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininkji
Mam troszke podobnie tj jestesmy ze soba caly czas poza paroma godzinami kiedy pracujemy. Kazdy weekend razem, kazda impreza, zarem zakupy, razem gotujemy i sprzatamy, spimy i bardzo czesto razem kapiemy sie. I tez mam dni gdy nie mam ochoty ale u mnie to wynika z tab antykoncepcyjnych i moj mezczyzna zdaje sobie z tego sprawe. Ale i tak probuje sie dobierac i czesto mu sie udaje mnie rozpalic mimo ze nie mialam ochoty ;) my nie jestesmy takie jak faceci u nas podniecenie zaczyna sie w glowie i potrzebujemy wiecej bodzcow i czasu zeby sie wczuc. Niech twoj facet poswieci wiecej czasu na podniecenie ciebie, moze cos nowego w seksie jakos musicie sobie to urozmaicac bo jak bedzie to ciagle ten sam seks to nie dziwie sie jak ci sie odechce ;) (wiem ze to malo skladne i pelno bledow ale pisze z telefony i niedawno wstalam wiec to moje popranne przemyslenia moze cos ci pomoga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfhy
uprawiajcie sex grupowy zajmie sie raz nia raz toba raz nia raz toba ........... urozmaicenie jest i szansa na to ze wiecej razy zajmie sie nia niz toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do erfhy
pytanie brzmialo "Czy macie jakis zloty srodek na to jak urozmaicic zwiazek inaczej niz seksem- jak sie soba nie znudzic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami trudno
czasami trudno miec tych osobnych znajomych....... mozna miec jakas psiapsiolke ale takich calkiem osobnych to sie chyba nie da. ja znam jego on zna moich- zreszta moi znajomi to raczej pary tak jak my wiec spotkania parowe raczej :) ale dziekuje za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale poza seksem
co robicie takiego co zbliza i pozwala spedzoic czas nie nudzac sie a ciagle odkrywac w sobie cos nowego? poza seksem czy ktos ma cos madrego do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe hobby
razem lub osobno, podobno pomaga bo nowe wrażenia, adrenalina, spotykacie innych ludzi jeśli osobno to jest potem o czym porozmawiać, opowiadać, zaimponować od kilku lat zamuje się domem i sama już zauważyłam że nie mam nic ciekawego do opowedzenia mężowi bo moje sprawy toczą się wokół domu, tego co zrobiłam, co muszę zrobić, kupić, naprawić, załatwić, Matki męża ....czyli w sumie ciągle te same rzeczy....nie spotykam na codzień wielu osób, ba nie spotykam w zasadzie nikogo, jedyne kontakty to telefoniczne z moją rodziną i teściową i dostrzegam że gdy pracowałam więcej rozmawialiśmy na różne tematy, inaczej spędzaliśmy czas bo nie mieszkaliśmy razem, większość czasu to były rozrywki a nie jak teraz wspólne obowiązki bardziej potrafiliśmy się cieszyć tym czasem sam na sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje nowe hobby
wlasnie to jest jakos tak jak napisalas dokladnie tak sie miedzy nami dzieje- malo jest o czym rozmawiac nawet. No bo i o czym tylko o tym co razem..... hehe oj kiepsko to widze, narazie nic wiele zmienic nie mozemy ale za jakis rok-dwa maz bedzie mial osobno prace- moze wtedy cos ruszy. Nie jest zle bo kocham meza i jest mi z nim bardzo dobrze,ale poprostu juz troszke nudnawo sie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
zróbcie sobie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze sie wstrzymamy
ale za rade dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinkaa23
Osobiście strasznie nie lubię nudy podczas seksu, lubię urozmaicenia, swojego czasu w ogóle nie miałam pomysłu jak by tu do seksu coś nowego wprowadzić. Postanowiliśmy raz na zawsze wygnać rutynę ze związku, pierwszym krokiem było kupienie książki która w ciekawy sposób opisuje zabawy seksualne, można ją kupić tutaj: http://zlotemysli.pl/ebooktk,1/publication/show/6450/69-goracych-zabaw-dla-par.html - na prawdę pobudza wyobraźnię i zmysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×