Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewela1777

1,5 miesieczna corka za malo je

Polecane posty

witam. karmie moja 1,5 miesieczna coreczke mlekiem sztucznym. ale martwi mnie to iz zjada 9x na dobe po 50-70ml. czy to aby nie za malo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
za mało, tyle to zjada 2 tygodniowe dziecko, zrób małej badanie krwi i moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
jezli przybiera na wadze to pewnie jest oki, dla mnie to nie jest malo , zalezy od dziecka nie wszytsikie dzieci to glodomory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja Klaudia
jadła wiecej ale ile ona wazy i jak przybiera bo jak ok. to nie masz sie czym martwic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może spróbuj rzadziej a więcej... i nie rób tragedi...każde dziecko jest inne i może ona poprostu tyle potrzebuje!! moja córka od urodzenia jadła bardzo mało(jest wczesniakiem i powinna więcej)ale przybierała w miarę normalnie ale do tej pory je BARDZO mało o jedzenie dla niej mogło by nie istnieć. Pozdrawiam i nie denerwuj się-nic na siłę,poprostu tyle jej wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wcale nie za mało każde dziecko je tyle ile mu potrzeba, moja córka zjadała o wiele mniej niż bylo podane w tabeli więc stwierdzilam ze nie ma sensu robic jej tak duzo skoro i tak nie zjada było to dosc dawno temu ale pamiętam ze jak powinna jesc 60ml zjadała po 30-40, jadła co 3 godziny pozniej jak juz powinna jesc po 90ml zjadała po 60ml, byłam z nią u lekarza, lekarka ją zbadała, zrobiłysmy badania i wszystkie wyniki były książkowe. Widocznie więcej jej nie było potrzebne, w końcu dziecko samo najlepiej wie ile chce zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma 3 miesiace a je od 50-90 ml badania ma dobre tyko ze chore serduszko i sie meczy przy jedzeniu je co 3 godziny wiec to pewnie dlatego malo je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×